Зеленський анонсував зростання видатків на освіту в держбюджеті-2022
2021-09-01 12:30
Президент України привітав українців із Днем знань й анонсував зростання видатків на освітню галузь, зокрема під час підготовки державного бюджету на 2022 рік.
Найгіршим у запланованому держбюджеті на 2018 є те, що витрати, передбачені на ліквідацію державної заборгованості, такі ж як і кошти, виділені на оборону та безпеку країни.
КИЇВ. 7 грудня. УНН. На освіту у Держбюджеті-2018 передбачено 219,1 млрд гривень. Про це йдеться в ухваленому Верховною Радою законопроекті про Державний бюджет України на 2018 рік, повідомляє УНН.
Уряд закладає у проект Державного бюджету на 2017 рік близько 800 мільйонів гривень субвенцій, які будуть спрямовані в регіони для фінансування сфери освіти.
Парламентський комітет з питань бюджету підтримав поправки фракції \"Голос\" щодо збільшення видатків на медицину в державному бюджеті на наступний рік.
КИЇВ. 28 грудня. УНН. У Держбюджеті на 2021 рік, який прийняла Верховна Рада у другому читанні, на освіту закладено на 500 млн грн менше, ніж було закладено у бюджеті у першому читанні, однак, у освіти майже нічого не забирали, бо ці кошти є операційною різницею у виплаті зарплат освітянам, оскільки її підвищення перенесли. Про це в інтерв’ю \"UA:Українське радіо\" сказав міністр освіти і...
Наприкінці квітня депутати внесли зміни до закону про держбюджет, збільшивши як доходи, так і видатки бюджету, відповідно до цих змін, у травні Мінфін переглянув бюджетний розпис та підвищив місячний план податкових надходжень до бюджету та з’явились нові програми видатків.
Президент України Петро Порошенко заявив, що ініціює збільшення державної субвенції на інклюзивну освіту та виділення близько 3 мільярдів гривень на підключення шкіл у сільській місцевості до інтернету.
На думку Людмили Ващенко, відміна безкоштовного харчування, проїзду і підручників для учнів початкової школи спричинить ще більшу корупцію у системі освіти
Прем\'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що проект державного бюджету на 2019 рік передбачає збільшення видатків на освіту на 27,8 млрд грн.
Граничний обсяг дефіциту держбюджету на 2015 рік пропонується передбачити на рівні 3,7% ВВП – 63,7 млрд гривень – без урахування дефіциту НАК «Нафтогаз України».