«Здійснилися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України». Це цитата з Акта Злуки, який сповіщав про возз’єднання в єдину, незалежну державу та був урочисто проголошений діячами УНР та ЗУНР 22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві. В усіх куточках України це зустріли піднесено та захоплено: нарешті з’явився шанс для побудови соборної та самостійної країни.
Немає на землі людини ближче й дорожче, ніж мама. Вона – берегиня родинного затишку та гармонії. Щоденні щирі материнські молитви допомагають сьогодні вистояти нашим захисникам на Сході України та зберігають віру у кращий завтрашній...
Що для мене берегти Україну? Відповідь проста – це берегти кожного українця. І саме конституційні права громадянина є підказкою, як це робити. Ми маємо навчитись поважати права одне одного. Поважати закон, а не змагатися у кмітливості, як можна його обійти.
Поки жива пам\'ять про тих, хто зробив перший мужній крок на захист України в тяжкий для неї час, хто віддав найцінніше - своє життя, доти не згасне воля до боротьби за наше майбутнє, майбутнє наших дітей. Завдяки самовідданості й героїзму, продемонстрованих воїнами- добровольцями у боях із російським агресором, добровольчий рух назавжди увійшов в історію України й надалі залишатиметься...
Офіційно цей день не має такого статусу, але, на мою думку, це насправді державне свято. І для кожного громадянина сьогодні – ніби день народження дуже близької тобі людини. Янгола-охоронця. Українського лікаря, який завжди готовий прийти на допомогу, захистити та врятувати твоє життя.
Сьогодні, 14 грудня, біля пам’ятного знаку «Героям і жертвам Чорнобиля» відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення Дня ліквідаторів аварії на ЧАЕС.
Сьогодні ми вшановуємо подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали свої життя за європейський вибір нашого народу, демократичні цінності, можливість жити гідно та будувати краще майбутнє.
Разом з вами ми щодня маємо продовжувати нелегку побудову дійсно нової України. Вільної та гідної. Де на першому місці завжди буде закон, а не прізвища чи минулі заслуги. Де через роки після знакової історичної події буде музей, а не тимчасова конструкція. Де всі позитивні зміни, написані на плакатах, що в мороз і холод тримали мітингарі, стануть реальністю.
Державна політика за всіма напрямами має безапеляційно враховувати аспект інвалідності, а влада й суспільство повинні докладати максимум зусиль для покращення доступу людей з інвалідністю до медицини, праці, освіти, архітектури, транспорту та інших сфер життєдіяльності.
Усім українцям у день Христового Воскресіння бажаю радості, щастя і добробуту! «Любімо один одного, бо любов від Бога, і кожен, хто любить, народився від Бога і знає Бога» - нехай ці Євангельські рядки стануть нашим дороговказом.
Президент Петро Порошенко вручив державні нагороди працівникам Чорнобильської атомної електростанції та ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС під час робочої поїздки на станцію.
Великдень – це перемога життя над смертю. Це – свято радості. Тож давайте в сьогоднішній ситуації знайдемо позитив. Так, ми залишаємось вдома. І нехай після вихідних та після карантину нас лякають цифри на вагах, а не цифри на термометрі.