Збірної України на ЧС-2015 не буде

2014-10-30 08:05
Жіноча збірна України у драматичному матчі втратила шанси пробитись у фінальну стадію ЧС-15, яка пройде в Канаді. Жіноча збірна України у драматичному матчі втратила шанси пробитись у фінальну стадію ЧС-15, яка пройде в Канаді.З перших хвилин команди демонстрували рівну гру і одразу ж розпочали пошук шляхів для взяття воріт суперників. І доля двічі усміхнулась господарям поля. Дубль на свій рахунок записали Дятел. Рахунок став 3:2 на користь українок за підсумком двох матчів.Однак свято недовго тривало на \"Арені Львів\", уже через 8 хвилин італійки вирівняли становище. Сама ж розв’язка у протистоянні наступила за 11 хвилин до фінального свистка. Маньєрі, не зустрівши перешкод на половині поля українок, пройшла двох гравців збірної України, навісила на Паніко, яка і забила переможний м\'яч.КС-2014. Плей-офф. Матч-відповідь Україна – Італія – 2:2 Голи: Дятел, 26, 47 – Габбьядіні, 55, Паніко, 79 Попередження: Пекур – Біссолі Вилучення: Пекур (89, друге попередження)