Збірна України програла Польщі у товариському матчі

2020-11-11 23:00
Національна збірна України з футболу поступилася полякам у контрольній грі. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Все почалося з того, що на 12-й хвилині Андрій Ярмоленко не реалізував пенальті, а потім Андрій Лунін чомусь вибіг майже до центру поля і отримав у порожні ворота.У другому таймі ще один м\'яч провів Якуб Модер, яким цієї осені цікавилось \"Динамо\".Товариський матчПольща - Україна - 2:0Голи: Пйонтек, 40, Модер, 62Польща: Скорупскі - Гумни (Берешинскі, 78), Валукєвіч, Бохневіч, Рибус (Реца, 79) - Плахета (Шиманскі, 84), Кліх, Гуральскі (Лінетті, 62), Зелінскі (Южвяк, 46) - Мілік (Модер, 62 ), ПйонтекУкраїна: Лунін - Конопля (Бондар, 63), Кривцов, Матвієнко, Михайличенко - Коваленко (Сидорчук, 76), Макаренко, Зінченко (Харатін, 56) - Ярмоленко (Марлос, 46), Зубков (Циганков, 46) - Яремчук (Мораес, 46)Попередження: Гуральскі - ХаратінНа 12-й хвилині Ярмоленко не реалізував пенальті (стійка)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!