Найнебезпечнішими для життя працівників ЗМІ у світі є Сирія, Мексика, Афганістан, Пакистан та Сомалі. Крім того, викраденими досі вважаються щонайменше 57 журналістів, один з яких - на Донбасі.
КИЇВ. 9 грудня. УНН. Через дорожньо-транспортні пригоди у світі за 2018 рік загинули 1,35 млн осіб: одна жертва кожні 24 секунди. Про це повідомляють у прес-центрі Всесвітньої організації охорони здоров\'я (ВООЗ), передає УНН.
Щонайменше 80 журналістів загинули у всьому світі за період з 1 січня по 1 грудня 2018 року через свою професійну діяльність, найнебезпечнішою країною став Афганістан.
КИЇВ. 17 грудня. УНН. За 11 місяців 2019 року загалом по всьому світу під час виконання професійних обов’язків загинули 49 журналістів. Про це йдеться у звіті міжнародної правозахисної організації “Репортери без кордонів”, оприлюдненому у вівторок, 17 грудня, передає УНН спираючись на DW.
КИЇВ. 29 грудня. УНН. У 2020 році як мінімум 50 журналістів та інших співробітників ЗМІ по всьому світу втратили життя в зв’язку з їхньою професійною діяльністю. Про це йдеться в звіті правозахисної організації “Репортери без кордонів”, передає УНН.
КИЇВ. 9 липня. УНН. Семеро людей, включаючи 5 журналістів, загинули при зіткненні мікроавтобуса з вантажівкою у міста Сінгіда в центральній частині Танзанії. Про це повідомляється в заяві прес-служби президента країни, передає УНН з посиланням на Сіньхуа.
У 2018 році в світі було страчено принаймні 690 осіб. Найбільше смертних вироків, за даними Amnesty International, виконано в Китаї, Ірані та Саудівській Аравії.
КИЇВ. 6 вересня. УНН. Унаслідок вибуху в столиці Афганістану Кабулі загинули двоє журналістів афганського телеканалу Tolo News. Про це йдеться в заяві на сайті телеканалу, передає УНН.