Французький автовиробник Renault встановив особистий рекорд у реалізації електромобілів - за перший місяць поточного року йому вдалося продати майже 11 тисяч повністю електричних моделей.
У серпні українську прописку отримали 10,3 тисяч ввезених в країну легкових автомобілів. Така кількість первинних реєстрацій машин з пробігом - рекорд для національного ринку.
КИЇВ. 18 серпня. УНН. Російський мільярдер Михайло Прохоров продав баскетбольний клуб “Бруклін Нетс” за рекордну в історії спорту суму, повідомляє УНН з посиланням на сайт НБА та “Бруклін Нетс”.
Німецькі автомобільні компанії Daimler і BMW оголосили про запуск спільного бізнесу - вони будуть розвивати сервіси з оренди машин, паркувальних послуг, а також станції для зарядки електрокарів.