Лідери країн Великої сімки зобов'язалися протягом найближчих 12 місяців поставити 1 мільярд доз вакцин від коронавірусу в держави з середнім і низьким доходом.
Президент України Петро Порошенко та прем\'єр-міністр Канади Джастін Трюдо в телефонній розмові обговорили подальшу консолідацію підтримки України на рівні Великої сімки, а також скоординували позиції напередодні саміту...
КИЇВ. 6 червня. УНН. Президент України Петро Порошенко та прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо під час телефонної розмови скоординували позиції напередодні саміту “Великої сімки”, передає УНН з посиланням на повідомлення прес-служби Адміністрації...
За глобальною ініціативою COVAX Україна отримає 8 мільйонів доз вакцини в першому півріччі; держбюджет 2021 побудований на курсі гривні на рівні 29,1 за долар. Корреспондент.net виділяє головні події вчорашнього дня.
G7 підтвердила підтримку незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України; у порівнянні з лютим кількість госпіталізацій в Києві збільшилася на 239%. Корреспондент.net виділяє головні події вчорашнього дня.
КИЇВ. 25 серпня. УНН. У французькому Байонні поліція застосувала водомети для розгону ходи супротивників саміту G7 (\"Великої сімки\"), який проходить в Біарріце. Про це повідомляє УНН з посиланням на сторінку у Twitter префектури поліції.
КИЇВ. 24 серпня. УНН. У Франції у муніципалітеті Юррюнь, за 20 кілометрів від Біарріца, напередодні саміту \"Великої сімки\" (G7) у ніч на суботу, 24 серпня, відбулися сутички протестувальників з поліцією проти саміту. Про це повідомляє УНН з посиланням на DW.
Зеленський пообіцяв покарати за контрабанду і контрафакт вакцини; учасники мітингу на підтримку Дональда Трампа прорвали кордон поліції й увірвалися в будівлю Капітолію. Корреспондент.net виділяє головні події вчорашнього дня.
Країни Євросоюзу продовжили санкції проти РФ; в УПЦ КП розповіли, коли буде отримано Томос про автокефалію: Корреспондент.net виділяє головні події вчорашнього дня.
В італійській Таорміні завершився саміт «Великої сімки». Лідери Німеччини, Франції, Італії, Великої Британії, Канади та Японії вмовляли американського президента Дональда Трампа пристати на їхні позиції щодо клімату.