Закон про легалізацію грального бізнесу відправили на доопрацювання
2019-12-19 17:01
Рада не підтримала за основу законопроект №2285-д, розроблений профільним комітетом. За прийняття закону в першому читанні проголосували всього 213 депутатів.
КИЇВ. 19 грудня. УНН. Верховна Рада України не ухвалила за основу законопроект №2285-д (альтернативний до 2285) про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор. Нардепи відправили законопроект до комітету на повторне друге читання. Відповідне рішення підтримали 243 народних депутатів України, передає кореспондент УНН.
Верховна рада України відправила на доопрацювання законопроект №2285-д про легалізацію грального бізнесу, передає кореспондент
Суть
Документом пропонувалося запровадити систему ліцензування діяльності у сфері азартних ігор з диференційованим розміром плати за ліцензії залежно від виду діяльності, розташування грального закладу тощо; встановлюються жорсткі вимоги до...
В Україні потрібен окремий закон про букмекерську діяльність і лотереї - в інтересах спорту.Про це в коментарі Чемпіону розповів відомий спортивний юрисмт Юрій Юрченко.\"Законопроект \"Про легалізацію грального бізнесу\" зовсім не радує український спор...
Президент України Володимир Зеленський підписав ухвалений Верховною Радою законопроект №2285-д \"Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор\".
Документ запроваджує кримінальну відповідальність за організацію азартних ігор без ліцензії і водночас дозволяє розташовувати зали з ігровими автоматами у п'ятизіркових готелях.
Парламентський комітет з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендував Раді підтримати законопроект № 2285-д про легалізацію грального бізнесу. Про це йдеться в повідомленні партії \"Слуга народу\" в Telegram.
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав і скерував на підпис президенту України Володимиру Зеленському закон \"Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор\".
Кабінет міністрів вніс у Верховну раду України законопроект №2285 про легалізацію грального бізнесу. Про це свідчать дані на сайті парламенту.
На даний момент текст законопроекту відсутній на сайті ВР. Останній етап проходження документа - переданий на розгляд керівництву.
Нагадаємо, Кабмін у ході свого засідання 29 вересня схвалив законопроект про легалізацію грального бізнесу...
Президент Володимир Зеленський доручив Верховній раді прийняти закони про легалізацію грального бізнесу та видобутку бурштину. Про це передає кореспондент РБК-Україна.
Зеленський доручив прийняти закони до 1 грудня 2019 року.
\"До 1 грудня 2019 року прийняти закони про легалізацію грального бізнесу та видобутку бурштину\", - заявив він...
Закон про легалізацію грального бізнесу підписав глава держави Володимир Зеленський. Раніше документ схвалив спікер Верховної Ради Дмитро Разумков.
Про це свідчать дані на сайті ВР.
Останній етап проходження законопроекту - 11 серпня повернуто з підписом від президента.
Так 21 липня парламентарії відхилили три проекти постанов, які блокували підписання закону про гральний бізнес...
КИЇВ. 11 серпня. УНН. Президент України Володимир Зеленський підписав закон \"Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор\". Про це свідчать дані на сайті Верховної Ради, передає УНН.
КИЇВ. 16 січня. УНН. Верховна Рада України ухвалила за основу законопроект №2285-д (альтернативний до №2285) про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор. Відповідне рішення підтримали 260 народних депутатів України, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 21 липня. УНН. Верховна Рада України на позачерговій сесії не підтримала три проекти постанов № 2285-П, 2285-П1, 2285-П2 про скасування рішення нардепів щодо ухвалення в цілому законопроекту про легалізацію грального бізнесу в Україні, передає кореспондент УНН.
Ухвалення законопроекту 2285-Д в першому читанні – це перший крок до створення справедливих правил гри в даній галузі, залучення інвестицій і впровадження нових технологій.
Ухвалення законопроекту 2285-Д в першому читанні – це перший крок до створення справедливих правил гри в даній галузі, залучення інвестицій і впровадження нових технологій.