Міжнародні аналітики ISW допускають новий наступ в Україну з території Білорусі, який може початися восени. Однак думки щодо цього в українських військових дещо розділилися: одні вбачають таку загрозу, інші - відкидають.
Угрозы повторного наступления России на Сумскую и Черниговскую области сейчас нет. Враг держит на границе войска, но ударного наступления для вторжения в эти регионы не имеет.
Путін не відмовився від жодної своєї цілі щодо України. Проте наразі ні у нього, ні у Лукашенка фізично немає резервів, щоб спробувати ще раз захопити Київ.
Охорону кордону України та Білорусі посилено з української сторони. Олександр Лукашенко днями заявив, що у Білорусі та Росії – «єдина армія». Багато і раніше про це говорили, але Лукашенко завжди наполягав – Києву не варто побоюватися атаки з білоруської території. Чи змінилося щось тепер? Як йдуть справи в української армії на північному напрямку? Про що домовилися Лукашенко і Путін?
Російські війська продовжують створювати напруженість на кордоні Білорусі з Україною, але видимих ознак підготовки до воєнних дій поки немає. Принаймні зараз там не формуються ударні угруповання.
З початку грудня в Україні знову заговорили про загрозу російського наступу з боку Білорусі та залучення білоруських військових до бойових дій. Українське командування не виключає, що ворог спробує піти на Київ чи на інші північні регіони.
КИЇВ. 10 листопада. УНН. Без підтримки авіації та більш серйозного озброєння спроба нападу бойовиків не матиме успіху. Про це, відповідаючи на питання журналістів, повідомив речник АП з питань АТО полковник Олександр Мотузяник, передає кореспондент...