Працювати краще з кондиціонером. Вчені змогли довести, що спекотна спека погано впливає на наш мозок. Тому, не полінуйтеся поставити в свою кімнату кондиціонер, якщо хочете досягнути максимальної продуктивності.
КИЇВ.11 квітня.УНН. Всупереч думці, що дорослі не можуть створювати нервові клітини, дослідники виявили, що в людей мозок продовжує створювати нові нейрони протягом всього процесу старіння, підтримуючи когнітивні здібності. Про це повідомляє УНН з посиланням на...
Мозок виробляє стільки ж клітин у людей похилого віку, як і у підлітків, згідно з новим дослідженням, яке спростовує попередні теорії про те, що нейрони перестають розвиватися після підліткового віку.
Близько 27 млн українців уклали договори з сімейними лікарями з початку розрекламованої медичної реформи. Епідемія завдала по цій красивій системі жорстокий удар.
Протягом 30-денного експерименту, під час якого симулювали умови життя на Червоній планеті, частина лівого гіпокампу мозку учасників скоротилася на три відсотки.
Дослідження, опубліковане у четвер Організацією з охорони природи Канади, стверджує, що усе більша кількість канадців надають перевагу пасивному відпочинку.
КИЇВ. 9 листопада. УНН. Демонтаж випробувального ракетного полігону Сохе на північному заході КНДР зупинений, і об’єкт, судячи з усього, функціонує в звичайному режимі. Про це повідомила в п’ятницю на своєму сайті дослідницька група 38 North при Університеті імені Джонса Хопкінса, яка базується у Вашингтоні і займається збором...
Останні дослідження засвідчують, що за низького рівня вологості повітря коронавірус краще поширюється у приміщеннях. Те саме стосується й сезонного грипу, кажуть німецькі та індійські вчені.
Для багатьох людей кава вже давно асоціюється з продуктивністю. На думку співробітників Університету Торонто, цей зв’язок досяг такого ступеня, що навіть натяк про каву (думка або погляд) впливає на те, як працює наш розум.
Система Orion знаменує десять років досліджень. У ній камеру доповнюють 60 електродів, які стимулюють мозок створювати зображення. Engadget розповідає, чи складно осліплій людині відновити зір за допомогою технологій.
КИЇВ. 20 січня. УНН. Люди, які перехворіли COVID-19 захищені від повторного зараження на 94% мінімум на 7-8 місяців. При цьому такий показник захисту дорівнює або навіть вище поствакцинного імунітету. До такого висновку прийшли британські вчені, дослідження яких опубліковано в Journal of Infection, повідомляє УНН.