Ефективність AstraZeneca довели в США, Чилі і Перу: нове дослідження
2021-03-23 20:32
Найближчим часом компанія AstraZeneca направить документи в Управління з питань якості продовольства і медикаментів США для прискореної сертифікації вакцини.
Сьогодні вночі завершився другий півфінал Кубка Америки. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Збірна Перу доволі несподівано розгромила команду Чилі, тож у фіналі зіграє проти Бразилії.Повний матч у складі переможців зіграв захисник \"Динамо\" Карлос Самбрано.Кубок АмерикиПівфіналЧилі - Перу - 0:3Голи: Флорес, 21, Йотун, 39, Герреро, 90+1Чилі: Аріас - Босежур, Маріпан (Кастільйо, 89), Медель,...
Газета Financial Times повідомила, що вакцина компанії AstraZeneca і Оксфордського університету може бути малоефективна проти південноафриканського штаму коронавірусу.
Користувачі Інтернету в Латинській Америці отримали в четвер помилкові повідомлення по електронній пошті нібито від телекомпанії CNN про те, що почалася війні між Перу і Чилі, повідомляють місцеві ЗМІ.
Вакцина британської фармацевтичної компанії AstraZeneca від коронавірусу COVID-19 показала середню ефективність 70% за підсумками проміжних випробувань у Великій Британії та Бразилії, йдеться в прес-релізі компанії, поширеному в понеділок.
КИЇВ. 5 лютого. УНН. Вакцина від COVID-19 виробництва компанії AstraZeneca ефективна проти нового штаму коронавірусу, виявленого у Великій Британії. Про це йдеться в опублікованих у п\'ятницю результатах дослідження, проведеного співрозробником препарату, Оксфордським університетом, передає УНН.
Федерація футболу Чилі скасувала товариський матч з командою Перу, який мав відбутися 19 листопада у столиці Перу - Лімі.Про це повідомляєФедерація футболу Чилі у Twitter.Футболісти збірної Чилі найближчим часом повернуться в розташування своїх клубі...
Аналіз зібраних у Ізраїлі даних про дію вакцини BioNTech/Pfizer засвідчив високу ефективність цього препарату. Відповідне дослідження охопило 600 тисяч провакцинованих двічі ізраїльтян.
Компанія AstraZeneca заявила, що її вакцина від коронавірусу, розроблена спільно з Оксфордським університетом, забезпечує лише обмежений захист від захворювань, викликаних південноафриканським варіантом COVID-19, що протікають у легкій формі. Як повідомила Financial Times, це показали дослідження, проведені південноафриканськими і британськими вченими.