Електронну медичну картку пацієнта запровадили у Львові
2015-10-14 18:33
КИЇВ. 14 жовтня. УНН. Сьогодні у Львові стартував проект впровадження електронної медичної картки пацієнта, передає УНН із посиланням на прес-службу Львівської міської ради.
У Дрогобичі стартував проект впровадження електронної медичної картки пацієнта. Відтепер усі пацієнти, які перебувають на обліку у КНП «Дрогобицька міська поліклініка», отримуватимуть електронні медичні картки.
Представники фракцій, депутатських груп і голова Верховної Ради Андрій Парубій обговорили можливість впровадження єдиної електронної картки для персональної ідентифікації народних депутатів парламенту наступного...
Єдина електронна картка народного депутата для допуску до будівлі Верховної Ради та голосування в сесійній залі й комітетах почне діяти з осені 2019 року, заявляє голова парламенту Андрій Парубій.
КИЇВ. 31 жовтня. УНН. Сьогодні, 31 жовтня, під час засідання сесії Львівської міської ради депутати підтримали запровадження у Львові експериментальних дорожніх знаків. “За” проголосувало 34 депутати, передає УНН із посиланням на Гал-інфо.
Персонаж з кіносерії про спецагента 007 Джеймс Бонд добре послужив Великобританії, проте, судячи з його способу життя, серія фільмів повинна була закінчитися набагато раніше.
Додалася додаткова функція в електронних кабінетах реєстрації дітей до закладів дошкільної освіти Львова. Адже тепер для зручності батьків введено ще одну опцію – можливість завантажити скановані документи дітей, а саме: свідоцтво про народження дитини та документ, який підтверджує пільгу (для пільгових категорій).
Усі три рази чоловікові проводили ПЛР-тести, але тільки з третьої спроби тест дав позитивний результат на коронавірус. До того моменту чоловік уже був мертвий.
Виконавчий комітет ЛМР погодив запровадження у місті спільного електронного місячного абонемента, який «Львівелектротранс» продаватиме компаніям, а ті в свою чергу – своїм працівникам.
35-річна переселенка з Донбасу Тетяна Качура, яка зараз мешкає у Львові і тимчасово не працює, стала жертвою шахраїв, повідомивши дані своєї банківської картки. Шахраї зняли, окрім її власних коштів, ще й кредитні. Тепер жінка винна банку 28 тис. грн. При цьому банк відмовляється розтерміновувати сплату боргу, а жінка таких грошей не має.
Виконавчий комітет Львівської міської ради, сьогодні, 5 квітня, прийняв рішення про запровадження у Львові послуги патронату над дитиною. Йдеться про тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.
Придбати туристичну картку можна у міжнародному аеропорту Гейдара Алієва, у готелях, туристичних агенствах, торгових кіосках, а також на офіційному сайті.