Експерт: ”Динамо” було не здатне змінити хід гри з АЕКом

2022-09-16 11:30
Футбольний блогер Михайло Смоловий поділився думками про вчорашню поразку "Динамо" від АЕКа (0:1) в Лізі Європи. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Неймовірно слабкий початок тайму від Забарного, там і команда загалом не феєрила, але Ілля неприємно вразив до такого відчаю, що я б Бурду випускав вже на 15 хвилині (мова ж навіть не про фатальний штрафний).В цілому відверто депресивна позиційна атака, якщо не сказати гірше і без матюків; наприклад, Кабаєв зовсім не звик до трикутників з фулбеком та ЛЦП; купа дивного браку в простих ситуаціях без тиску у всіх без виключень гравців "Динамо"; ніщо не видавало здатність "Динамо" змінити хід поєдинку", - написав Смоловий в соц. мережі. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Ліга Європи. "Динамо" - АЕК - 0:1 (ВІДЕО).Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!