Щоб не попастися на черговий гачок популіста, а потім опинитися біля розбитого корита, українцям варто аналізувати дії політика. Якщо розуміти, де пусті обіцянки, вибір стає простішим.
КИЇВ. 27 листопада. УНН. До “чорної п’ятниці” в кіберполіції дали поради, як зробити онлайн-шопінг безпечним і не натрапити на аферистів. Про це повідомляє УНН з посиланням на Telegram-канал Департаменту кіберполіції НПУ.
Не стати жертвою шахрая, який намагається продати під готовим бізнесом нерезультативну франшизу, можна лише одним способом – детально вивчаючи всю дані.
В Україні боротимуться з Інтернет-шахраями. Кіберполіція спільно з ОБСЄ розпочала просвітницьку акцію, метою якої є навчити громадян елементарних правил безпеки у мережі.
КИЇВ. 21 липня. УНН. Мінімізувати ризики, пов’язані з рейдерськими діями, можна, розставивши юридичні “пастки”, які значно знизять ризики внесення незаконних змін у державні реєстри. Про це йдеться у повідомленні у Telegram-канал Міністерства юстиції України, передає УНН.
В Європі із початком зими відпочивальники переміщуються на гірськолижні курорти, де, на жаль, зростає і кількість травм. Вид активності - лижі чи сноуборд – немає значення. Такий відпочинок разом зі своїми перевагами має головний недолік – високий ступінь травматизму.
Залишаючись зараз вдома, ви зменшуєте ризики інфікуватися вірусом SARS-CoV-2 або стати його поширювачем. Але у добровільному соціальному дистанціюванні є свої недоліки, зокрема, зниження рівня фізичної активності.Вже зараз зявляються прогнози наслідк...