Експерт: ”Ворскла” піддалась ”Шахтарю”

2018-08-12 13:00
Журналіст Ігор Лінник вважає, що матч 4 туру УПЛ між \"Шахтарем\" і \"Ворсклою\" міг нести договірний характер. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Свою думку експерт виклав у Фейсбуці.\"Це треба було бачити! Після того, як ВП раптом забила в першому, гра остаточно отримала односпрямований напрямок. Але до перерви ШД не зміг засунути в відповідь, хоча суперник (не всі гравці, але і чимало) не заперечував. Не йшло, хоч ти трісни.Було зрозуміло, що після перерви все піде, як по маслу. ну, і пішло. Такого я давно не бачив - одні не проти, а інші просто не можуть засунути. це, звичайно, рівень! \" - написав Лінник.Нагадаємо, \"Шахтар\" здобув переконливу перемогу над \"Ворсклою\" з рахунком 4:1.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: \"Шахтар\" легко розібрався з \"Ворсклою\".Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!