Заборгованість Олега Бахматюка перед НБУ забезпечена його особистими поручительствами про їхнє погашення на загальну суму 8,6 млрд гривень і майновими поручительствами його компаній.
КИЇВ. 15 листопада. УНН. Колишній власник ПАТ “ВіЕйБі Банку” та банку \"Фінансової ініціативи\" Олег Бахматюк винен державі майже 30 млрд грн. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу НБУ у Facebook.
КИЇВ. 8 лютого. УНН. Державі можуть повернути щонайменше 9 мільярдів гривень, якщо суди винесуть вироки у справах Національного антикорупційного бюро (НАБУ) та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП). Про це заявив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник під час прес-конференції, передає кореспондент...
Національний банк України виявив проблему нестачі капіталу у восьми українських банках. Загалом їм необхідно додатково залучити (докапіталізувати) 6,1 мільярдів гривень.
КИЇВ. 16 червня. УНН. Верховна Рада України ухвалила за основу законопроект №2459 щодо сприяння виконанню Національним банком України функцій із захисту інтересів вкладників і кредиторів неплатоспроможних банків. Відповідне рішення підтримали 264 народних депутатів України, передає кореспондент УНН.
Власник групи компаній \"Укрлендфармінг\" та \"Авангард\" Олег Бахматюк запропонував Кабінету міністрів України, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Національному банку та Офісу генерального прокурора механізм повернення заборгованості виведених з ринку у 2014-2015 роках банків \"ВіЕйБі Банк\" та \"Фінансова ініціатива \"в сумі 8 млрд грн.
Міжнародні резерви перевищили 29 мільярдів доларів, повідомив Національний банк
У серпні вони збільшилися на 1% і майже досягли рівня жовтня 2012
Згідно з повідомленням, динаміку резервів упродовж серпня визначали такі
операції Національного банку на міжбанківському валютному ринку. У серпні пропозиція валюти перевищувала попит і Національний банк міг поповнювати...
У січні-листопаді 2019 року на рахунки банків, що ліквідуються, надійшло 7 877,6 млн грн. Сума надходжень від реалізації активів цих банків склала 6 832,0 млн грн, погашення кредитів – 928,2 млн грн, оренди майна – 100,9 млн грн, погашення цінних паперів – 16,6 млн грн.
У лютому 2020 року для розрахунку з кредиторами неплатоспроможних банків було спрямовано 901,02 млн грн. В т.ч. з кредиторами 3 черги – 270,71 млн грн, 4 черги – 373,65 млн грн, 5 черги – 36,99 млн грн, 7 черги – 219,28 млн грн, 8 черги – 0,39 млн грн.