Майже половина росіян вважає, що до їхньої країни на Заході ставляться в основному зі страхом. Ще 21% опитаних вважає, що західні країни ставляться до Росії з тривогою. 16% росіян заявили про презирство.
У Російській Федерації всього 15% людей, які брали участь в опитуванні, вважають, що проведена їх країною політика збільшує ризик військового зіткнення.
КИЇВ. 30 вересня. УНН. Більшість українців вважають, що після впровадження на державному рівні реформи децентралізації в 2015 році і збільшення внаслідок цього доходів місцевих бюджетів на сьогодні не відбулося жодних змін від використання таких коштів, передає УНН з посиланням на результати дослідження Фонду \"Демократичні ініціативи\" імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою...
Київ. 11 грудня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - 82% українців оцінюють соціально-економічну ситуацію в країні як погану, свідчать дані соцопитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).
У березні 2019 року позитивно (з захопленням, з повагою, з симпатією) до Сталіна ставився 51% росіян. Це найвищий показник за всі роки, і він уперше перевалив за 50%. Тобто відтепер особисте ставлення до Сталіна є гарним у більшості росіян.
КИЇВ. 19 липня. УНН. Більшість громадян РФ (85%) вважають, що для Росії важливо мати дружні стосунки з Україною. Про це свідчать результати опитування, опубліковані Всеросійським центром вивчення громадської думки (ВЦВГД), передає УНН.
КИЇВ. 11 березня. УНН. Україна зараз входить у світову фінансово-економічну кризу, проте є набагато сильнішою, ніж у 2008 році. Зараз Україна готова зустріти кризу. Про це Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив під час брифінгу за підсумками засідання уряду, передає кореспондент УНН.
Українцям варто готуватись до світової економічної кризи у 2019 році. Це буде третій етап кризи, який дійде до України приблизно в час президентських виборів.
На тлі рекордного падіння курсу національної валюти, у країні скорочують кількість міністерств та запроваджують нові податки. У такий спосіб влада Аргентини сподівається запобігти розростанню чергової кризи.
Всі країни, що розвиваються, повною мірою випробують економічні наслідки кризи пандемії COVID-19 і стоять перед ризиком політичної дестабілізації, заявив глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель.