Едмар: Гра з "Зорею" пройшла не за сценарієм "Металіста"

2011-07-17 00:01
 Гравець \"Металіста\", Едмар прокоментував матч з луганською \"Зорею\". - Матч вийшов дуже цікавим. Думаю, що особливо для вболівальників. Але ми-то якраз хотіли, щоб він розвивався по-іншому - забити кілька м\'ячів і заспокоїти гру. За такої погоди дуже складно показувати швидкісний футбол. Забили швидко, але потім якось віддали ініціативу. Хоча могли і збільшити перевагу, і тоді матч би вже йшов набагато спокійніше. Не вийшло. У підсумку 1-1 перед перервою. Слава Богу, що в другому таймі нам більш вдалися наші атакуючі дії. Хоча й самі понервували, і вболівальників, думаю, теж змусили.- Ти тепер в боржниках перед Хавьєром - знову гольова передача від нього...- Це точно. Але ми на тренуваннях такі комбінації відпрацьовуємо - при подачі з кутового, він подає на ближню штангу. В Угорщині мені так після його кутового вдалося забити п\'ятою гол. Але щоб це вийшло коли-небудь у матчі, треба багато разів відпрацьовувати це на тренуваннях.- Наступний матч у Сімферополі - знову ностальгія? Тебе там ще пам\'ятають?- Думаю, так. Я там багато років провів, гідно грав, був капітаном команди два роки, у мене там до цих пір багато друзів. Але матч, звичайно, теж буде дуже непростим. Добре, що там гра буде вже ввечері і буде хоч дихати легше. Сьогодні ми всі дуже втомилися, така погода для футболу не призначена.Прес-служба ФК \"Металіст\"