До 2050 року обсяг сміття в бідних країнах може збільшитися втричі – дослідження
2018-09-24 17:35
КИЙВ. 24 вересня. УНН. До 2050 року обсяг сміття в бідних країнах може зрости в три рази, в цілому ж людство вироблятиме на 70% відходів більше. Такі дані оприлюднив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак у Facebook, передає УНН.
У водоймах України до 2050 року може зникнути риба через занадто великий промисловий вилов, промислове забруднення і браконьєрство, повідомляють в прес-службі асоціації рибалок України.
Через забруднення промисловими стоками, браконьєрство, неналежну охорону водних ресурсів та інші схожі проблеми в Україні може зникнути риба у водоймах до 2050 року.
Через браконьєрство, надмірний промисловий вилов і забруднення навколишнього середовища до 2050 року в українських водоймах може зникнути риба. Це проблема на лише загальноукраїнська, а й світового рівня – рибні запаси в Світовому Океані вкрай виснажені. Про це повідомили у прес-службі Асоціації рибалок України....
Більше одного мільярда жителів планети до 2050 року можуть зіткнутися із загрозою вимушеного переселення через швидке зростання населення, обмежений доступ до продовольства і води, свідчать дані аналізу Інституту економіки та миру.
На Волині у селі Городині Рожищенського району відбулися громадські слуханння, які були присвячені питанню приєднання до уже існуючої Торчинської об’єднаної територіальної громади, що у Луцькому районі.
Український IT-підприємець, громадський діяч та волонтер Давид Арахамія, якого Президент Володимир Зеленський призначив секретарем Національної інвестиційної ради, вважає, що Україна може щонайменше втричі збільшити обсяг інвестицій у країну.
Всесвітня метеорологічна організація (ВМО) оприлюднила результати дослідження, яке показало, що за умови продовження дії Монреальському протоколу, який забороняє виробництво озоноруйнівних сполук, озоновий шар в Північній півкулі повністю відновиться до 2030-х років, а на всій планеті – до 2060...
Соціальна ізоляція, застосовувана проти поширення коронавірусу, може не мати сенсу в країнах, де значна частина населення перебуває в бідності, заявив у понеділок гендиректор Всесвітньої організації охорони здоров\'я (ВООЗ) Тедрос Адханом Гебреєсус.