КИЇВ. 27 липня. УНН. Україні вдалося повернути неповнолітнього хлопчика з ТОТ Херсонської області, якого після смерті бабусі окупанти хотіли відправити до дитячого будинку. Про це повідомляє УНН з посиланням на міністерство реінтеграції.
Україні вдалося повернути 14-річну дитину з тимчасово окупованої території Херсонської області, повідомляє пресцентр Міністерства з реінтеграції тимчасово окупованих територій у неділю.
Україні вдалося повернути 14-річну дитину з тимчасово окупованої території Херсонської області, повідомляє пресцентр Міністерства з реінтеграції тимчасово окупованих територій у неділю.
КИЇВ. 19 травня. УНН. В Україну повернули 14-річну дитину, яка опинилася в росії після того, як в Україну вдерлася країна-терорист. Вона пройде реабілітацію та отримає необхідну допомогу - як медичну, так і гуманітарну. Про це заявив Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець, передає УНН.
До Національного музею у Львові повернули ікону «Розп’яття з пристоячими» XV ст. з Черська (Берестейщина, нині – Білорусь). До Національного музею ікона надійшла 1939 року зі збірки Музею Богословської Академії, і була викрадена з фондосховища у 1985 році.
КИЇВ. 15 листопада. УНН. В Херсонській області сьогодні погодилося на евакуацію 38 людей, разом з ними евакуюється 91 дитина. Про це повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін у Telegram, передає УНН.
КИЇВ. 13 травня. УНН. Російські окупанти з "Градів" обстріляли колону цивільних автомобілів на виїзді з окупованої території Херсонщини, поранено дитину, повідомили в Офісі Генпрокурора, пише УНН.
На півночі Таїланду із затопленої печери вивели ще одну дитину. Про це повідомляє CNN з посиланням на
Повідомляється, що, таким чином, врятовано вже п'ятьох дітей. У затопленій печері залишаються ще семеро хлопчиків та тренер їх футбольної
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Таїланді відновили операцію з порятунку дітей з...
КИЇВ. 18 червня. УНН. Донецьку область за минулу добу російські війська обстрілювали на чотирьох напрямках, серед поранених є дитина. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко у неділю, пише УНН.
КИЇВ. 8 травня. УНН. Російські війська вкотре вдарили по селу Станіслав у Херсонській області, поранено шістьох мирних жителів, серед них - малолітня дитина, повідомив голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін у Telegram, пише УНН.