Йдеться про те, що електронний пристрій може раптово спалахнути. Наприклад, в 2016 році компанія Samsung була змушена зупинити продажі своїх смартфонів через їх займання.
Інститут вірусології Китайської академії наук розташований в районі Цзян, Ухань, в рамках досліджень там створили гібридний вірус на основі коронавірусу кажанів.
КИЇВ. 30 липня. УНН. Дослідники з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго розробили роботизовану лінзу, яка керується невеликими рухами очей, включаючи подвійне моргання для масштабування зображення. Про це повідомляє УНН із посиланням на Independent.
Винахід може заощадити мільярди доларів на лікуванні і страховці літніх людей, оскільки падіння - основна причина смерті людей похилого віку, вважають його автори.
Дослідники з Технологічного університету Наньянга (NTU) в Сінгапурі розробили квантовий комунікаційний чіп, який в 1000 разів менший, ніж сучасні квантові установки.
Громадська організація «Українське наукове товариство імені Теофіла Бабієнка» має об’єднати науковців, які цікавляться історією адвентизму на українських землях і дотичною тематикою.
У Криму на базі Кримського федерального університету (КФУ) створений Інститут медіакомунікацій, медіатехнологій та дизайну. Роботу свою він розпочав 1 січня 2021 року. Крим. Реалії розпитали експертів про те, які завдання ставить перед собою цей
Керівництво інституту ставить перед собою амбітні цілі щодо виведення своїх випускників на рівень міжнародного
«Серед...
Півзахисник \"Динамо\" Богдан Леднєв трохи підняв завісу таємничості над зборами під керівництвом Мірчі Луческу. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Він зізнався, що румунський тренер практикує важкі фізичні навантаження, але це нормально, адже так закладається фундамент на весь рік.Леднєв додав, що Луческу чимало пояснює нюансів щодо співпраці на полі і буквально розставляє гравців на...
Лідія Филипчук уже 30 років кермує трамваєм. Крім того, має незвичне захоплення – жінка займається відеоблогінгом, а тому мріє удосконалити свої навички у цій справі.
Американські вірусологи з Національного інституту вивчення алергії та інфекцій в Бетесді, створили вакцину проти третини відомих штамів вірусу. Вчені вважають, що незабаром зможуть поліпшити цей результат.