Китайський коронавірус COVID-19 може жити на неживих предметах більше тижня. Про це йдеться в результатах дослідження, опублікованого в The Journal of Hospital Infection.
КИЇВ. 20 вересня. УНН. Однією з головних якостей, які люди шукають у партнері на довгий строк, є доброта. Про це з посиланням на нове міжнародне дослідження Університету Суонсі повідомляє Medical Xpress, передає УНН.
На металі, склі або пластику віруси можуть жити до 9 днів. Однак все ще незрозуміло, чи може людина заразитися після контакту із зараженими поверхнями.
Фармаконцерни обіцяють вакцину від COVID-19 протягом наступних місяців. Важливо, утім, знати, як надовго вона захищає? Перші прогнози базуються на тому, як довго тримається імунітет у тих, хто вже перехворів.
КИЇВ. 27 травня. УНН. Китайські дослідники виявили, що понад половина підтверджених випадків захворювання на нову коронавырусну хворобу COVID-19 сталися в місцях з температурою повітря від 5 до 15 градусів за Цельсієм. Про це пише китайське агентство Xinhua, передає УНН.