Між Об’єднаними Арабськими Еміратами та Ізраїлем з’явився телефонний зв’язок. Це відбулося на тлі нормалізації відносин між
Раніше абоненти чули записане арабською та англійською мовами повідомлення, яке сповіщало, що з’єднання з ізраїльськими номерами
Розвиток інтернету дозволив людям обходити заборону, однак навіть такі дзвінки часто
13 серпня Ізраїль та...
Масштабне 30-річне дослідження виявило міцний зв’язок між стресовими розладами і підвищеним ризиком розвитку аутоімунних захворювань, таких як артрит і хвороба Крона.
КИЇВ. 17 травня. УНН. Надмірна вага збільшує ймовірність того, що людина стане затятим курцем. До такого висновку дійшли експерти Міжнародного агентства з дослідження раку. Результати дослідження оприлюднені на сайті Організації Об’єднаних Націй, передає...
Науковці з Australian Health Policy Collaboration виявили зв’язок психічних захворювань з серцево-судинною системою, онкологією, органами дихання, схильністю до діабету, артриту і емфіземі.
КИЇВ. 24 квітня. УНН. Обвал на нафтовому ринку та скрутна ситуація з економікою, викликана зокрема і пандемією коронавірусу, можуть змусити Росію змінити думку щодо агресії на Сході України. Про це заявили американські дипломати під час онлайн-дискусії Київського Безпекового Форуму, передає кореспондент УНН.
У Венеціанській комісії (ВК) заявляють, що влада України має прагнути балансу в мовній політиці для того, щоб мовна проблема не стала джерелом міжетнічної напруженості в Україні. Цього досі не зроблено, зокрема і в нещодавньому законі про державну мову.
КИЇВ. 23 квітня. УНН. Заступник Міністра закордонних справ Василь Бондар провів зустріч із заступником міністра закордонних справ Азербайджану паном Махмудом Меммедгулієвим під час якої обговорили питання зміцнення партнерства. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр закордонних справ Василь Бондар, передає УНН.
Ситуація в «Укроборонпромі» – це цілеспрямоване торпедування глави держави, щоби позбавити його головних аргументів у частині досягнень і розвитку українського війська.
Чим більше підлітки сидять у соціальних мережах і дивляться відео в Інтернеті, тим більше шансів, що у них можуть розвинутися симптоми синдрому дефіциту уваги і гіперактивності (СДУГ).