”Дніпро” безхарактерно поступається ”Копенгагену” (ВІДЕО)

2014-08-06 23:02
Клуб Мирона Маркевича покидає Лігу Чемпіонів на 3 кваліфікаційному раунді. Клуб Мирона Маркевича покидає Лігу Чемпіонів на 3 кваліфікаційному раунді.Перший тайм пройшов доволі в рівній боротьбі. Ближче до середини тайму \"Дніпро\" дещо перехопив ініціативу, команда непогано комбінувала. Але дніпряни пропустили першими на 36 хв, Андреас Корнеліус після передачі Бангтсона з флангу пробив точно у нижній кут воріт Бойка.Здавалось, що наші футболісти от-от прокинуться, але після перерви м\'яч вдруге опинився у сітці воріт дніпрян. Це Башкім Кадрі гарним ударом низом метрів з 12-ти пробив у дальній кут воріт українців.Згодом, суперники просто дограли поєдинок до закінчення. Гості не могли, господарям просто не щастило.Тепер команда Мирона Маркевича візьме старт у Лізі Європи, жеребкування раунду плей-оф якої відбудеться в п\'ятницю.\"Копенгаген\" - \"Дніпро\" 2:0 Голи: Корнеліус 36, Кадрі 53\"Копенгаген\": Андерсен, Хеглі, Бенгтссон , Нільссон, М. Йоргенсен , Делані (К)(Атісон 90) , Кадрії (Туту 71) , Амарт\'я , Н. Йоргенсен , Корнеліус , Аманкваа\"Дніпро\": Бойко, Польовий, Дуглас, Мазух, Федецький (Бруно Гама 75), Лео Матос, Канкава, Політило, Бартулович, Коноплянка (К), Матеус (Калініч 54)