"Динамо" повертається з перемогою на НСК "Олімпійський"

2012-03-05 12:00
У 21-му турі чемпіонату України з футболу, який відкрив весняну програму поточної першості, лідер турніру київське \"Динамо\" збільшило відрив від донецького \"Шахтаря\" до трьох очок. Біло-блакитні, які в неділю вперше приймали суперників на оновленому НСК \"Олімпійський\", перемогли земляків із \"Арсеналу\" (1:0), тоді як гірники вдома не змогли здолати дніпропетровський \"Дніпро\" (1:1).Другий офіційний поєдинок на столичній арені, котра за чотири місяці прийме фінал Євро-2012, зібрав більш ніж 51 тисячу глядачів. Звісно, це стало зайвим стимулом для підопічних Юрія Сьоміна, котрі бодай що прагнули в\'їхати в нову домівку на білому коні.Мабуть, зайве хвилювання завадило динамівцям забити ще до перерви - із вбивчих позицій схибив Браун Ідейє й не влучив по м\'ячу досвідчений Олег Гусєв. Те, що не вдалося партнерам, у ефектному стилі зробив на 65-й хвилині Олександр Алієв. Щойно вийшовши на заміну, півзахисник зарядив свою гармату метрів із 23-25-ти, заставши зненацька голкіпера Євгена Боровика.Цього господарям цілком вистачило для перемоги й для зміцнення позицій на горі таблиці. \"Гадаю, своїми діями й досягнутим результатом ми не розчарували наших фанів. Сподіваюся, на наступному домашньому матчі \"Динамо\" їх буде не менше\", - зазначив після фінального свистка наставник біло-синіх.