Джіро д'Італія. 21 етап. Колумбієць Берналь тріумфував в загальному заліку

2021-05-30 20:30
Колумбійський гонщик команди Ineos Grenadiers Еган Арлі Берналь став переможцем легендарної велобагатоденки. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Друге місце в загальній класифікації зайняв італієць Даміано Карузо, а третю сходинку посів британець Сімон Йейтс.18-річний український гонщик з команди Androni Giocattoli - Sidermec завершив велотур на підсумковій 67-ій сходинці.Тріумфатором ж останнього етапу з роздільним стартом з фінішем в Мілані став Філіппо Ганна з команди Ineos Grenadiers.Джіро д'Італія 21 етап1. Філіппо Ганна (Італія, Ineos Grenadiers) - 33,482. Ремі Кавані (Франція, Deceuninck - Quick Step) - 0,123. Едоардо Аффинні (Італія, Jumbo - Visma) - 0,134. Маттео Собреро (Італія, Astana-Premier Tech) - 0,145. Жоау Алмейда (Португалія, Deceuninck - Quick Step) - 0,27Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!