Джіро д'Італія. 4 етап. Формоло радує публіку

2015-05-12 21:30
Місцевий велогонщик Давіде Формоло виграв четвертий етап Джіро д\'Італія. протяжністю 150 км з фінішем в Ла Спеції. Місцевий велогонщик Давіде Формоло виграв четвертий етап Джіро д\'Італія. протяжністю 150 км з фінішем в Ла Спеції.Спринт з групи виграв австралієць Саймон Кларк з Orica GreenEdge, який очолив генеральну класифікацію (колишнім лідером був його співвітчизник Майкл Метьюз). Третім став венесуелець Жонатан Монсальва з Southeast. П\'ятий етап в середу стане першою серйозною перевіркою для претендентів на високі місця в генеральній класифікації: пелотон проїде 152 км і фінішує в Абетоне на підйомі другої категорії.Результати четвертого етапу:1. Давіде Формоло (Італія, Cannondale - Garmin) - 3:47.592. Саймон Кларк (Австралія, Orica GreenEdge)3. Йонатан Монсалве (Венесуела, Southeast)4. Джованні Вісконті (Італія, Movistar Team)5. Йохан Чавес (Колумбія, Orica GreenEdge)6. Фабіо Ару (Італія, Астана)7. Амаель Мойнар (Франція, BMC)8. Даріо Катальдо (Іспанія, Астана)9. Альберто Контадор (Іспанія, Tinkoff - Saxo)10. Річі Порт (Австралія, Sky)Загальний залік після четвертого етапу:1. Саймон Кларк (Австралія, Orica GreenEdge) - 11:54.482. Йохан Чавес (Колумбія, Orica GreenEdge) - 0,103. Роман Кройцігер (Чехія, Tinkoff - Saxo) - 0,174. Альберто Контадор (Італія, Tinkoff - Saxo)5. Фабіо Ару (Італія, Астана) - 0,236. Даріо Катальдо (Іспанія, Астана)7. Джованні Вісконті (Італія, Movistar Team) - 0,298. Амаель Мойнар (Франція, BMC) - 0,319. Давіде формола (Італія, Cannondale - Garmin)10. Річі Порт (Австралія, Небо) - 0,37