Де Дзербі: Після голу Фернандо у нас був присутній страх

2021-09-12 13:00
Головний тренер "Шахтаря" Роберто Де Дзербі поділився думками про перемогу над "Дніпром-1" (2:0) в грі 7 туру УПЛ. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "Завжди складно - і в матчах до паузи, і після. Ми грали проти дуже сильної команди, але зіграли добре. Особливо хороші ми були на останніх хвилинах другої половини.Дніпряни створили нам складності після голу Фернандо, у нас був присутній страх. Мені не сподобалися перша половина другого тайму, ми грали з м'ячем не особливо сміливо. Ми втратили ритм і пересували м'яч неправильно. А в другій половині другого тайму вже створювали моменти і могли забити другий гол раніше. Могли забити і третій м'яч", - сказав Де Дзербі. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: "Шахтар" - "Дніпро-1" - 2:0 (ВІДЕО)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!