Де Дзербі - про перемогу над ”Ворсклою”

2021-10-23 21:30
Наставник "Шахтаря" Роберто Де Дзербі поділився враженнями від перемоги над "Ворсклою" (2:0) в матчі 12 туру УПЛ. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "З приводу матчу. Він був важким, як і кожен матч, особливо, після ЛЧ. Звичайно, нам стало легше після вилучення. Але і до видалення ми створили кілька моментів, щоб забити перший гол. Я помітив, що кілька футболістів були втомленими. Потому я зробив три заміни в перерві.Педрінью замінив, тому що він отримав травму, Фернандо, тому що він отримав жовту, Алана Патріка - бачив його втому, він зіграв практично у всіх матчах сезону, він мені здався втомленим сьогодні.Ми зіграли добре і в першому, і в другому таймі. Я вважаю, що у нас сильні суперники, але ми зберігаємо ту ж дистанцію від "Динамо", яке буде грати завтра", - сказав Де Дзербі. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!