День святої Ніни 2023 року: історія, що не можна робити, молитва
2023-01-25 22:31
Ніна Грузинська — дуже шанована свята серед православних вірян. Читайте в матеріалі ТСН.ua, коли вшановується її пам'ять і яку молитву потрібно прочитати.
Щорічно 22 грудня Церква вшановує пам'ять святої Анни, яка є матір'ю Діви Марії. Саме цього дня, згідно з переказами, була зачата Богородиця. Читайте про традиції та історію 22 грудні в матеріалі ТСН.ua.
День Святого Духа святкується православними християнами в Україні та інших країнах відразу після Трійці. 2022 року це буде 13 червня. В народі свято носить назву "Духів день". Присвячене воно вшануванню третьої іпостасі Триєдиного Бога. Читайте в матеріалі ТСН.ua про День Святого Духа, що не можна робити в це свято.
8 листопада віряни щорічно вшановують пам'ять Дмитрія Солунського, який прийняв мученицьку смерть за віру в Христа у IV столітті. В народі його часто називають Дмитрів день. ТСН.ua розповідає про Дмитрія Солунського.
7 серпня віряни святкують велике свято - Успіння праведної Анни, матері Богородиці. Вона здавна вважалася покровителькою матерів та загалом жінок. Що не можна робити цього дня і які традиції існують - читайте в матеріалі ТСН.ua.
Щорічно віряни святкують 25 січня Тетянин день, вшановуючи пам'ять священномучениці Тетяни. Читайте в матеріалі ТСН.ua все про це свято, що не можна робити і яку молитву прочитати для захисту.
Цей апостол був улюбленим учнем Ісуса Христа. 21 травня в Православній Церкві - день апостола і євангеліста Іоанна Богослова. Читайте в матеріалі ТСН.ua про традиції цього дня і сильну молитву до Іоанна Богослова.
Свято Віри, Надії, Любові та їх матері Софії - важлива подія в церковному календарі. Церква цього дня вшановує пам'ять трьох дівчаток-мучениць, які, разом з матір'ю, померли за віру в Христа. ТСН.ua розповідає, коли Віри, Надії, Любові і Софії, що це за свято, які традиції існують і яку молитву потрібно сьогодні читати.
2022 року Михайлів день випадає на понеділок. Цього дня віряни обов'язково відвідують церкву та моляться Архістратигу Михаїлу. Читайте в матеріалі ТСН.ua про прикмети на Михайлів день і основні традиції.
День Іллі пророка - дуже важливе православне свято, яке здавна шанується українським народом. Святкують його щорічно 2 серпня. Що не можна робити в день Іллі пророка і які традиції існують - читайте в матеріалі ТСН.ua.
Щорічно 19 вересня православна церква святкує свято Михайлове чудо. 2022 року воно припадає на понеділок. Для України цей день має особливе значення, адже архангел Михаїл - покровитель Києва. Читайте в матеріалі ТСН.ua - що це за свято Михайлове чудо, що не можна робити і основні традиції.
Стрітення Господнє — одна з важливих дат в церковному календарі. В язичницькі часи воно ознаменувало зустріч суворої зими з теплою весною. Однак пізніше набуло релігійного сенсу. Саме цього дня відбулася зустріч немовляти Христа із старцем Симеоном, який явив Спасителя світу. Читайте, що це за свято — Стрітення Господнє — у матеріалі ТСН.ua.
Вознесіння Господнє - одне з найбільших церковних свят. Читайте в матеріалі ТСН.ua, коли Вознесіння Господнє, що можна робити, про заборони дня і сильну молитву для кожного.
21 вересня - Різдво Пресвятої Богородиці. Це важливе свято для кожного християнина, адже воно вшановує день, коли народилася Діва Марія, яка стала матір'ю Ісуса Христа. Саме 21 вересня починається новий церковний рік. Читайте в матеріалі ТСН.ua про історію свята і що не можна робити на Різдво Пресвятої Богородиці.
14 серпня Перший Медовий Спас (Маковія або Медовий Спас). Це все назви одного свята, яке має велике значення для вірян. Цього дня др церкви прийнято нести мед, щоб пізніше там його освятити. Читайте в матеріалі ТСН.ua - що можна і не можна робити на Медового Спаса, основні традиції, молитва для захисту від неприємностей.