Дворічна дівчинка втопилась у канаві на Рівненщині
2016-04-30 10:33
РІВНЕ-КИЇВ. 30 квітня. УНН. Дитина потонула в меліоративній канаві в с. Старе Село Рокитнівського району вчора о 20 годині. Туди дівчинка впала під час прогулянки з 9-річною сестрою, повідомили УНН у відділі комунікації ГУНП у Рівненській області.
КИЇВ. 20 червня. УНН. У п\'ятницю ввечері до поліції Чорноморська надійшло повідомлення від медиків про те, що до реанімаційного відділення міської лікарні госпіталізована дівчинка, 2018 року народження, яка випала з вікна шостого поверху багатоповерхівки. Про це повідомляє УНН з посиланням на поліцію Одеської області.
КИЇВ. 11 травня. УНН. Поліцейські розслідують факт смерті дворічної дівчинки, яка загинула під час пожежі в автомобілі у селі Козацьке Білгород-Дністровського на Одещині. Про це повідомляє УНН з посиланням на поліції ГУНП в Одеській області.
КИЇВ. 11 вересня. УНН. У Дніпрі чоловік врятував 2-річну дівчинку яка випала з балкону 10-го поверху. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, передає УНН.
КИЇВ. 12 листопада. УНН. На Львівщині сьогодні, близько 11.00, надійшло повідомлення про те, що в одному з сіл Сколівського району втопилася дитина, передає УНН із посиланням на \"Гал-інфо\".
3 січня о 07:30 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в селищі Добротвір Кам’янка-Бузького району на вул. Об’їзна у канаві з водою на глибині 0,5 м виявили тіло чоловіка.