Влада Данії переглянула своє рішення про знищення всієї популяції норок на звірофермах країни через небезпеку передачі мутованого коронавірусу від тварин людям.
Прем\'єр-міністр Данії Метте Фредріксен у четвер оголосила про спеціальні обмеження для жителів північно-східної частині країни через мутації коронавірусу COVID-19 у тварин на фермах з розведення норок, повідомляють європейські ЗМІ.
КИЇВ. 21 грудня. УНН. Данія в понеділок схвалила тимчасову заборону - до 2022 року - на розведення норок, після того, як у цих тварин знайшли мутацію коронавірусу SARS-CoV-2, яка може поширюватися серед людей. Таке рішення 21 грудня ухвалив датський парламент, передає УНН.
КИЇВ. 26 січня. УНН. Данія запропонує більш 3 млрд дол. в якості компенсації фермерам норок після вибракування мільйонів тварин в спробі приборкати COVID-19, що мутував. Про це УНН повідомляє з посиланням на The Financial Times.
Україна найближчим часом посилить моніторинг ситуації щодо можливої появи коронавірусу у норок. Заходи контролю обговорять на нараді з представниками профільних асоціацій та бізнесу.
Про це заявила голова Держспоживслужби України Владислава Магалецька, передає урядовий портал.
Повідомляється, що на норкових фермах буде організований моніторинг можливої захворюваності...
У Міністерстві охорони здоров'я України відреагували на новий коронавірус у норок. Ймовірність антигенної мутації SARS-CoV-2 ще не доведена, але вона може мати наслідки для ефективності вакцин від
Про це написав на своїй сторінці у Facebook головний санітарний лікар Віктор
Як він написав, клінічна картина, ступінь тяжкості та передача інфекції серед заражених цим...
Штам коронавірусу COVID-19, що мутував у норок на фермах у Данії, найімовірніше, зник, повідомляє в четвер газета \"Гардіан\" із посиланням на данське міністерство охорони здоров\'я.
КИЇВ. 28 грудня. УНН. Молекулярний біолог проаналізував, як в популяціях норок змінюється геном коронавірусу нового типу. Виявилося, що через більшу частину нових мутацій в РНК заразність SARS-CoV-2 для людини зменшується. Статтю з результатами дослідження опублікувала електронна наукова бібліотека bioRxiv, зазначає УНН.