16 лютого в Україні святкують особливе свято — День єднання. Акцію створив президент Володимир Зеленський 2022 року. Головна мета цього дня — показати єдність українського народу на тлі військової загрози. ТСН.ua підготував основну інформацію про День єднання, а також підібрав картинки та привітання.
Релігійне свято Вхід Господній в Єрусалим, яке також називають в народі Вербна неділя, щороку припадає на різні дати. Все тому, що воно прив'язане до святкування Великодня. Читайте в матеріалі ТСН.ua, коли Вербна неділя 2023 року, що не можна робити цього дня і які звичаї існують.
Вознесіння Господнє — перехідне свято, тому що прив'язане до святкування Великодня. Щороку випадає на 40 день після свята Воскресіння. Читайте в матеріалі ТСН.ua, що відомо про цей день і які молитви читають віряни.
Закарпатська Реформатська Церква – офіційна назва церковної організації реформатів-кальвіністів на території Закарпатської області України. Це етноконфесійна церковна організація, адже більшість членів є угорцями, історично походить із часів Реформації в...
Собор Пресвятої Богородиці святкують відразу після великого церковного свята — Різдва Христового. Читайте в матеріалі ТСН.ua, які традиції цього дня існують і які молитви промовляти до Діви Марії.
У неділю, 14 жовтня, Україна відзначає одразу три свята: православне і греко-католицьке свято Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника вітчизни.
В травні українці традиційно святкують День матері. Це найважливіше сімейне свято, яке має свою цікаву історію. Коли День матері 2023 року в Україні — читайте в матеріалі ТСН.ua.
Великдень — одне з найбільших релігійних свят в році. Також воно є перехідним, тобто його дата постійно змінюється. Тому вірян цікавить, коли Великдень 2023 в Україні? Читайте про це, а також про те, як скласти кошик на Великдень, в матеріалі ТСН.ua.
У наших предків день весняного рівнодення асоціювався з приходом весни і тепла. Читайте в матеріалі ТСН.ua, коли він настає 2023 року і які традиції існують.