Григорчук - про перемогу над Олександрією

2023-09-23 10:00
Головний тренер "Чорноморця" Роман Григорчук прокоментував розгромну перемогу над "Олександрією" (5:1) в 8 турі УПЛ. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. "В нас було більше, ніж раніше, футбольних моментів в атаці, яких ми прагнемо досягти. Однак поруч з тим ми допустили багато незначних помилок на початку атак. Це маленький мінус для нас. Утім перемога на виїзді, така кількість голів – тут більше позитиву.У другому таймі ми не хотіли віддавати Олександрії ініціативу. Ми хотіли продовжувати грати ще краще, ніж у першому таймі. Я розумію, що мені легше говорити, ніж це зробити. Однак у футболістів на підсвідомому рівні є таке. Однак ми в перерві говорили, ні в якому разі не думати про рахунок і від цього відштовхуватись", - сказав Григорчук в ефірі УПЛ-ТБ. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Олександрія - Чорноморець - 1:5 (ВІДЕО).Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!