КИЇВ. 12 серпня. УНН. Службі імміграції та натуралізації (IND) Нідерландів продовжила термін реєстрації українців, які мають бажання отримати статус тимчасового захисту в цій країні, повідомляє УНН з посиланням на IND.
КИЇВ. 15 грудня. УНН. Народні депутати на пленарному засіданні Верховної Ради у вівторок, 15 грудня, ухвалили в цілому законопроект № 4467 про внесення зміни до статті 1 Закону України \"Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей\". Відповідне рішення підтримали 304 народних депутатів України, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 4 жовтня. УНН. Верховна Рада схвалила президентський законопроект №9153 про внесення зміни до статті 1 Закону України \"Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей\". Відповідне рішення підтримали 245 народних депутатів, передає кореспондент...
Сенат Чехії в середу схвалив поправку до закону про українських біженців, відомого як lex Ukraine, про продовження режиму тимчасового захисту для них на один рік – до кінця березня 2024-го, зміни набудуть чинності після підписання президентом.
Естонія продовжила дію документів, що дозволяють перебування в країні для іноземців, зокрема українців, які станом на 12 березня мали законну підставу для перебування в Естонії, повідомляє Міністерство закордонних справ України.
Європейський Союз продовжив тимчасовий захист для українців, які втекли від війни в Україні. Це рішення означає, що українці, які перебувають у ЄС, зможуть продовжувати жити, працювати та навчатися в країнах ЄС до 2025 року.
Міністерство внутрішньої безпеки США продовжило на 18 місяців — з 20 жовтня 2023 року до 19 квітня 2025 року — дію статусу тимчасового захисту (temporary protected status, TPS) для громадян України через продовження збройного конфлікту й надзвичайні умови в самій Україні, що перешкоджають безпечному поверненню.
США запровадили для громадян України, які фізично перебували в США, спеціальний статус (Temporary Protected Status), повідомив у Фейсбуці голова Офісу президента Андрій Єрмак.
США запровадили для громадян України, які фізично перебували в США, спеціальний статус (Temporary Protected Status), повідомив у Фейсбуці голова Офісу президента Андрій Єрмак.
КИЇВ. 13 вересня. УНН. Європейський Союз продовжив тимчасовий захист для українців, які втекли від війни в Україні. Це рішення означає, що українці, які перебувають у ЄС, зможуть продовжувати жити, працювати та навчатися в країнах ЄС до 2025 року. Про це повідомила Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн під час виступу перед Європарламентом з підсумками досягнень Єврокомісії за останній рік,
Уряд Норвегії вніс деякі зміни до правил видачі водійських прав, таким чином продовживши термін визнання українських водійських прав у Норвегії до трьох років.
Спроби уникнути грецького дефолту продовжилися у п\'ятницю в Афінах на двох фронтах - уряд веде переговори одночасно з \"трійкою\" міжнародних кредиторів і з приватними інвесторами, передає кореспондент РИА Новости.
КИЇВ. 14 травня. УНН. 14 травня Греція планує відкрити кордони для вакцинованих громадян країн, які не є членами ЄС. Про це повідомили в SchengenVisaInfo, пише УНН.