Голова Ради Національного банку України (НБУ) Богдан Данилишин пропонує повернутися до державного регулювання цін та знизити податок на додану вартість на продукти харчування.
Голова Ради Національного банку Богдан Данилишин пропонує повернутися до державного регулювання цін і знизити податок на додану вартість для продуктів.
Партія \"Наш край\" ініціює перевірку діяльності Антимонопольного комітету України (АМКУ) на ринку продовольства і закликає Кабінет Міністрів повернути державне регулювання цін на соціально значущі продукти.
Голова Ради Національного банку Богдан Данилишин пропонує переглянути політику щодо впливу контролюючих органів на ціни продукти харчування. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на публікацію Данилишина у
Зокрема, Данилишин пропонує забезпечити державний контроль за ціноутворенням на споживчому ринку України (відновлення роботи Державної цінової...
Кабінет міністрів України на засіданні 22 квітня має намір ввести державне регулювання цін на десять продовольчих товарів, на окремі ліки, дезінфікуючи засоби, а також на засоби індивідуального захисту. Про це йдеться в проекті постанови уряду \"Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення\"...
КИЇВ. 22 травня. УНН. Протягом тижня ціни на продукти харчування незначно зросли. Дорожчали крупи, яловичина та фрукти, передає УНН з посиланням на звіт за підсумками тижня Національного банку України.
Голова Ради Національного банку України (НБУ) Богдан Данилишин звернувся до Верховної Ради з проханням терміново внести зміни до закону про НБУ в частині скорочення повноважень правління регулятора, посилення контролю над його діяльністю.
Кабінет міністрів України запровадив державне регулювання цін на десять продовольчих товарів, на окремі ліки, дезінфікуючи засоби, а також на засоби індивідуального захисту. Під час засідання 22 квітня була ухвалена постанова \"Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення\"...
КИЇВ. 12 червня. УНН. У НБУ зниження інфляції у травні до 11,7% у річному вимірі (порівняно з 13,1% у квітні) пояснили стрімким уповільненням подорожчання продуктів харчування, передає УНН з посиланням на коментар Нацбанку.
Існують і позитивні, і негативні приклади співпраці різних держав із МВФ. Однак, саме позика фонду допомогла Україні приборкати інфляцію та збільшити золотовалютний резерв.