У 2018 році Сполучені Штати і надалі на першій сходинці за витратами на оборону. Натомість, витрати Росії на оборону знижуються вже другий рік поспіль.
Найбільше транспортних засобів купили структури МВС - 748 машин на 369 млн грн. У цілому на всі авто для держави було витрачено стільки ж, скільки й на апарати ШВЛ.
Україна в наступному році планує запозичити близько 380 млрд гривень. Про це розповіла міністр фінансів України Оксана Маркарова, передає кореспондент РБК-Україна.
\"Плануємо запозичити близько 380 млрд гривень. Переважно сподіваємося, що це будуть запозичення від наших офіційних кредиторів. Ми будемо продовжувати розвивати місцевий ринок в гривні\", - сказала Маркарова...
В Україні в поточному році державні структури придбали 2 852 службових автомобілі більш ніж на 1,571 мільярда гривень. Перевага віддавалася транспортним засобам марок Renault, Peugeot і Toyota, пише Dozzoro.
КИЇВ. 18 лютого. УНН. На засіданні Ради національної безпеки і оборони було затвердженно рішення про основні показники державного оборонного замовлення на 2020 рік, за якими виділяється понад 1 млрд доларів. Про це заявив на брифінгу в ОП секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 5 листопада. УНН. Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що бюджет на безпеку у 2020 році складатиме 93 млрд грн. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу МВС.
КИЇВ. 8 жовтня. УНН. У проекті Державного бюджету України на 2020 рік на проведення запланованого загальнонаціонального перепису населення передбачено понад 3 млрд грн. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Міністерства фінансів України.
План фінансування державного бюджету в 2020 році, який уряд заклав у проект, передбачає зовнішні запозичення обсягом $4,9 млрд і внутрішні обсягом 231,1 млрд грн, або $8,4 млрд, повідомив урядовий уповноважений з питань держборгу Юрій Буца.
ПАТ \"ArcelorMittal Кривий Ріг\", мажоритарним акціонером якого є найбільша сталеливарна компанія ArcelorMittal, направить на виплату дивідендів 10 млрд 845 млн 287,730 тис грн, або 2,81 грн на одну просту іменну акцію.
Аналітична компанія IDC опублікувала свій прогноз щодо розвитку ринку натільних пристроїв в найближчі роки. Згідно з прогнозами аналітиків, цього року ринок натільних пристроїв подолає рубіж в 300 млн реалізованих пристроїв і досягне показника 305,2 млн одиниць. Зростання в порівнянні з попереднім роком складе 71,4%. За підсумками 2018 року було продано близько 178 млн натільних пристроїв.