Адміністрація Патріаршої курії прийняла остаточне рішення щодо визначення переможців конкурсу ескізів відзнаки Отця і Глави УГКЦ – Ордена митрополита Андрея Шептицького.
Учасники Синоду Української Греко-Католицької Церкви прийняли рішення заснувати загальноцерковну партіаршу відзнаку «Орден митрополита Андрея Шептицького». Як вважають в УГКЦ, ця відзнака сприятиме гідному вшануванню постаті митрополита Андрея та його...
Музей Митрополита Андрея Шептицького було засновано 20 серпня 2018 року спільно Курією Львівської Архиєпархії УГКЦ в особі Архиєпископа і Митрополита Львіського Ігора (Возьняка) та отцем Севастьяном (Дмитрухом) як сказано в Грамоті заснування: «Продовжуючи велику справу нашого попередника Праведного Митрополита Андрея (Шептицького), задля збереження національних скарбів українського...
27 вересня 1939 року у Прилбичах (село у Яворівському районі Львівської області) енкаведисти розстріляли молодшого брата митрополита Андрея - Леона Шептицького та його дружину Ядвігу.
З ініціативи народного депутата Павла Бакунця, випускника Українського католицького університету, до переліку ювілейних дат, які у 2020 році повинні відзначатися, потрапило й відзначення 155-річчя з дня народження Митрополита УГКЦ.
Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав вручив кардиналу Крістофу Шенборну, архиєпископу Відня, найвищу нагороду УГКЦ — Орден митрополита Андрея Шептицького. Церемонія нагородження відбулася 12 листопада 2019 року у Відні, у соборі Святого Стефана, під час концерту-реквієму на спогад про жертв Голодомору і вшанування кардинала Теодора Іннітцера.
У місті Баня-Лука, що в північній Боснії, віднайшли реліквію з підписом митрополита УГКЦ Андрея Шептицького. Про це на Facebook повідомив синкел у справах монашества у Львівській архієпархії УГКЦ Юстин Бойко.
Блаженніший Святослав (Шевчук) 8 грудня вручив найвищу відзнаку Отця і Глави УГКЦ — Орден митрополита Андрея Шептицького — Інститутові східнохристиянських студій імені митрополита Андрея Шептицького, який діє при Університеті Колегії святого Михаїла Університету Торонто.
За повідомленням Департаменту інформації УГКЦ, усього на конкурс надійшло 15 пропозицій. Два ескізи було відхилено через невідповідність встановленим вимогам. До відбору допущено 13 пропозицій.
До кого повинні звернутись з листом львів’яни, щоб Львівська міська рада нарешті офіційно передала приміщення для Музею Митрополита Андрея Шептицького у Львові (по вул.Кривоноса, 1)?
Рідкісне фото Андрея Шептицького знайшов тернополянин Володимир Мороз. Воно зроблене у Празі в 1026 році. Світлина особлива тим, що митрополита вдалося сфотографувати, коли він стоїть.
Унікальність виставки полягає в тому, що особисті речі митрополита, одного з творців ідеї української нації та держави, вперше будуть вивезені за межі Львова саме для експонування в садибі видатної особистості нашого краю та країни, «Козацького Батька» Дмитра...
Завтра, 23 квітня, львівська бізнес-школа УКУ та видавництво «Старого Лева» проведуть у м.Дрогобич презентацію книги Мирослава Мариновича «Митрополит Андрей Шептицький і принцип «позитивної суми».
17 вересня у день 120-ліття єпископської хіротонії Праведного Митрополита Андрея та 30-ліття маніфесту за легалізацію УГКЦ в архикатедральному соборі св.Юра у Львові сьогодні о 18:00 відбудеться Архиєрейська Літургія. Єпископи, духовенство та вірні УГКЦ молитимуться за дар свободи, який отримала УГКЦ після виходу з підпілля, та проситимуть благодатей для нашої держави у неспокійний час...