Росіяни на сьогодні фізично не можуть зібрати достатню кількість контингенту, щоб створити ударне угруповання для повторного вторгнення до північних регіонів України. Але ризики залишаються і небезпека, зокрема через обстріли, зберігається.
Олег Жданов наголошує, що сьогодні не 24 лютого, в Україні розгорнуті Сили оборони, ми маємо величезний бойовий досвід і ми обладнуємо наш захист в інженерному плані.
КИЇВ. 30 червня. УНН. Наразі немає ознак формування наступального угруповування з боку білорусі. Про це під час брифінгу повідомив бригадний генерал, заступник начальника головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України Олексій Громов, передає УНН.
Глава Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба оцінив ризики зняття санкцій з Росії. Він розповів, що послаблення санкцій влітку в Європейському союзі в зоні контрольованого
Про це Кулеба заявив інтерв'ю
Як він розповів, що росіяни в цей раз зайшли здалеку і під час пандемії почали розгойдувати тему, що потрібно знімати санкції \"в гуманітарних цілях\",...
У Держприкордонслужбі кажуть, що наразі поблизу українсько-білоруського кордону немає такого угруповання, яке повторно могло б здійснити вторгнення в Україну в Чернігівській або Сумській областях.
КИЇВ. 12 червня. УНН. Новий наступ на Миколаїв можливий лише теоретично, і навряд чи був би успішним. Таку думку в коментарі «Крим. Реалії» висловив генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко, який з перших днів керував обороною Миколаєва, пише УНН.
Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський запевнив, що наразі немає безпосередньої загрози повторного наступу російських військових до Києва.
Станом на сьогодні на кордоні Білорусі з Україною знаходиться недостатня кількість ворожих сил для наступу. Але такий варіант може бути запасним у Росії.
Ворог зосереджує зусилля на встановленні повного контролю над територіями Луганщини та Донеччини, утриманні тимчасово захоплених районів Херсонської та частини Харківської, Запорізької та Миколаївської областей.