Генсек ОБСЄ остерігається ескалації конфлікту на Донбасі після надання Заходом зброї Києву
2015-02-09 11:31
КИЇВ. 9 лютого. УНН. Генеральний секретар ОБСЄ Ламберто Заньєр вважає, що надання Заходом смертоносної зброї українській армії може призвести до ескалації конфлікту на сході України. Про це він заявив в інтерв\'ю The Guardian, передає УНН.
КИЇВ. 7 грудня. УНН. Країни ОБСЄ повинні зупинити “накачування” регіону летальним зброєю, щоб не провокувати ескалацію конфліктів в Європі. Про це заявив міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей на 25-му засіданні Ради міністрів ОБСЄ в Мілані, передає УНН з посиланням...
Ескалації конфлікту на Донбасі чекати не варто, вважає колишній посол США і фахівець з питань України та Росії у Вашингтоні Стівен Пайфер, однак і силами української армії припинити війну не вдасться.
Генеральний секретар ОБСЄ Томас Гремінгер (Thomas Greminger) під час візиту на Донбас ознайомився з роботою Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ, а також з економічною, соціальною та ситуацією з безпекою.
Прес-секретар президента Російської Федерації Дмитро Пєсков заявив про загрозу ескалації конфлікту на Донбасі через воєнний стан в Україні. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на
За словами Пєскова, введення воєнного стану несе ризики ескалації конфлікту в окремих регіонах
\"Введення воєнного стану в ряді регіонів може нести загрозу для ескалації напруженості в...
Організація з безпеки і співробітництва в Європі назвала пошук мирного вирішення конфлікту на Донбасі пріоритетом роботи ОБСЄ. Про це йдеться в заяві з нагоди відкриття зимової сесії Парламентської асамблеї ОБСЄ, передає РБК-Україна з посиланням на
У заяві йдеться, що пошук мирного вирішення конфлікту в Україні і навколо неї залишається пріоритетом...
КИЇВ. 20 січня. УНН. Експредставник голови ОБСЄ у Тристоронній контактній групі в Мінську австрійський дипломат Мартін Сайдік пояснив, хто є сторонами конфлікту на Донбасі. Про це повідомляє УНН з посиланням на інтерв\'ю Сайдіка російській газеті \"Комерсант\".
Міністр закордонних і європейських справ Словацької Республіки Мирослав Лайчак заявив, що ОБСЄ буде продовжувати в подальшому сприяти прогресу мирного врегулювання конфлікту на сході України, повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ.
Міністр закордонних і європейських справ Словацької Республіки Мирослав Лайчак заявив, що ОБСЄ буде продовжувати в подальшому сприяти прогресу мирного врегулювання конфлікту на сході України, повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ.
КИЇВ. 26 липня. УНН. ОБСє посилить внесок своєї місії у припинення агресії РФ на Донбасі. Про це повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ України, передає УНН.
Сторони конфлікту на Донбасі висловлюють прихильність Мінським угодам і готові докласти більше зусиль для реалізації рішень саміту \"нормандської четвірки\", заявила спецпредставник ОБСЄ Гайді Грау на брифінгу в Мінську в середу.
КИЇВ. 30 січня. УНН. Чинний голова ОБСЄ, прем\'єр-міністр і міністр європейських та закордонних справ Республіки Албанія Еді Рама під час візиту в Брюссель зустрівся з генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом і обговорив з ним зусилля по знаходженню мирного врегулювання ситуації на сході України. Про це Еді Рама сказав під час прессконференції в штаб-квартирі НАТО в середу, передає УНН.
КИЇВ. 28 січня. УНН. Існує новий план мирного врегулювання конфлікту в Донбасі за участю ООН, який повинен замінити Мінські домовленості. Його мають затвердити країни \"нормандської четвірки\". Про це заявив в інтерв\'ю австрійській газеті Kleine Zeitung спецпредставник ОБСЄ в тристоронньої контактній групі з врегулювання ситуації на сході України Мартін Сайдік, передає...
Наблизитися до врегулювання конфлікту на сході України за чотири роки не вдалося, заявив спецпредставник ОБСЄ у Тристоронній контактній групі Мартін Зайдік.