КИЇВ. 1 лютого. УНН. Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) зазначають, що у рф чиновники переоцінюють можливості своїх військових для просування в Донецькій області та на полі бою загалом, передає УНН.
За словами інституту, 20 жовтня українські війська пошкодили та знищили майже 50 російських танків і понад 100 одиниць бронетехніки протягом дня боїв під Авдіївкою. ЗСУ завдали удару по російській термобаричній артилерійській системі TOS-1 поблизу Авдіївки.
Українські війська відбили російські атаки поблизу Золотої Ниви, Старомайорська, Рівного та Полтавки...
КИЇВ. 21 липня. УНН. Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) припустили, що поточний наступ окупантів у Донецькій області може закінчитися захопленням Слов’янська чи Бахмута, передає УНН.
Наступ на сході дозволить окупантам незначно просунутися на північний схід від шосе E40, але, ймовірно, завершиться до того, як вони зможуть захопити Слов'янськ, або Бахмут.