КИЇВ. 30 липня. УНН. В Іспанії зареєстрували перший випадок смерті від мавпячої віспи. Наразі в країні 4298 підтверджених випадків, більшість із них у чоловіків. Про це повідомляє УНН з посиланням іспанське видання на El Mundo.
КИЇВ. 29 липня. УНН. У п’ятницю Бразилія повідомила про першу смерть, пов’язану з віспою мавп, за межами африканського континенту під час нинішнього спалаху. Про це повідомляє УНН з посиланням на Reuters.
Міністерство охорони здоров'я Іспанії в п’ятницю, 29 липня, повідомило про смерть людини від мавпячої віспи – це перший підтверджений летальний випадок у Європі.
КИЇВ. 29 травня. УНН. Про перший випадок зараження вірусом, виявлений в Ірландії, повідомив керівник служби охорони здоров’я країни. Про це інформує УНН з посиланням на SkyNews.
КИЇВ. 12 липня. УНН. У росії зафіксували перший випадок зараження мавпячою віспою. Про це повідомляють росЗМІ із посиланням на пресслужбу росспоживнагляду, інформує УНН.
КИЇВ. 7 липня. УНН. Всесвітня організація охорони здоров'я повідомила про два нові випадки смерті від мавпячої віспи, внаслідок чого з початку року їхня загальна кількість досягла трьох випадків, і заявила, що хвороба поширилася на нові райони. Про це пише Reuters, передає УНН.
КИЇВ. 15 червня. УНН. Всесвітня організація здоров'я повідомляє, що працює з експертами над новою назвою для хвороби "мавпяча віспа", пише УНН з посиланням на BBC.
КИЇВ. 25 липня. УНН. Європейська комісія у понеділок схвалила вакцину для використання проти вірусу віспи мавп у Європейському союзі, а також у Норвегії, Ісландії та Ліхтенштейні, передає УНН.
КИЇВ. 11 червня. УНН. Американські посадовці заявили про наміри значно збільшити запаси вакцин проти віспи мавп. Про це повідомляє УНН з посиланням на ABC News.
КИЇВ. 10 червня. УНН. У Польщі підтвердили перший випадок мавпячої віспи. Про це сьогодні повідомив міністр охорони здоров'я країни Адам Недзельський, пише УНН з посиланням на Polsat News.
КИЇВ. 24 червня. УНН. Згідно з дослідженням, патоген, що викликав поточний спалах мавпячої віспи, мутував напрочуд сильно. Про це УНН пише з посиланням на Reuters.
Вчені намагаються з'ясувати, чому в Європі збільшилася кількість захворювань на віспу мавп. Кількість випадків захворювання викликало у фахівців запитання про характер передачі віспи мавп, оскільки багато пацієнтів не подорожували до Африки й не контактували з інфікованою людиною.
КИЇВ. 5 липня. УНН. Всесвітня організація охорони здоров'я заявила у вівторок, що в ході нинішнього спалаху було зареєстровано 5322 лабораторно підтверджених випадки віспи мавп, 85% з яких припадає на Європу. Про це УНН інформує посилаючись на AFP.
КИЇВ. 24 травня. УНН. Шанси поширення на території України мавпячої віспи дуже малі, адже Україна не є транзитною країною для подорожей до країн Африки. Про це в ефірі телемарафону заявив заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін, передає УНН.