На початку повномасштабного вторгнення в українських дитячих інтернатах перебували близько 105 тисяч дітей. З 2017 року уряд розпочав реформу «деінституціалізації» (ДІ реформа).
Її головна мета – поетапно скоротити/закрити інтернати, створивши умови, за яких діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, росли не в державній системі, а в родині.
Сьогодні кожного дня від російських
КИЇВ. 25 серпня. УНН. З 21 березня українські захисники відбили у російських окупантів територію розміром з Данію. Про це йдеться в звіті Інституту вивчення війни (ISW), передає УНН.
ЗСУ відбили в окупантів Куп'янськ-Вузловий в Харківській області та майже повністю його контролюють. Цей населений пункт був важливим логістичним вузлом для росіян.
КИЇВ. 25 травня. УНН. В Національному Інституті хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова після 3-х місяців вимушеної перерви через повномасштабну війну, яку почала рф, відбулась перша трансплантація печінки, передає УНН.
Після стрілянини таджицькі сили здійснили злагоджену атаку вздовж кількох ділянок кордону на відстані багатьох кілометрів і вступили на територію Киргизстану
КИЇВ. 11 червня. УНН. На Донбасі тривають жорстокі бої. Окупанти в основному залишаються прив'язаними до доріг та обмежені вузькими фронтами. Про це повідомляє УНН з посиланням на дані Інституту вивчення війни (ISW).
Міністерство охорони здоров'я запровадило модуль імунізації населення України. Він використовує в собі всі необхідні міжнародні стандарти зберігання даних про
Про це заступник міністра охорони здоров'я з питань цифрового розвитку Ярослав Кучер повідомив під час
\"Для того, щоб у майбутньому, коли пацієнт звернеться до лікаря, щоб розуміти, що він був...
Препарат від Pfizer став першими ліками проти COVID у вигляді таблетки, яка дозволена для домашнього застосування. Він допомагає і від нового штаму, а коштує дешевше від своїх попередників.