КИЇВ. 24 квітня. УНН. Французька автомобілебудівна компанія Renault прийняла рішення обмежити максимальну швидкість всіх нових моделей машин до 180 км/ч. Про це повідомив в п’ятницю генеральний директор Люка де Мео, виступаючи на загальних зборах акціонерів Renault, передає УНН із посиланням на Le Figaro.
Компанія Volvo почала обмежувати швидкість всіх своїх нових автомобілів на позначці 180 км/год. Досі максимальна швидкість сучасних моделей шведського бренду становила від 190 км/год до 250 км/год.
Українські парламентарі у законопроект №2562, який покликаний узаконити автоматичну фіксацію порушень, і який був спрямований на доопрацювання, внесено ряд пропозицій до другого читання.
КИЇВ. 30 червня. УНН. Спеціальні шумові смуги для обмеження швидкості планується нанести на знаменитій одеській Трасі здоров'я - 6-кілометровій прибережній асфальтованій дорозі, закритої для автомобілів. Про це 30 червня в своєму відеозверненні повідомив віце-мер Дмитро Жеман, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 16 квітня. УНН. Згідно з галузевими даними, кількість зареєстрованих автомобілів у ЄС підскочила в березні, відновившись після падіння, що спостерігалося рік тому, коли на продажах позначилася пандемія. Такі дані в п'ятницю оприлюднила Європейська асоціація автовиробників (ACEA), передає УНН.
У Верховній Раді розглядається законопроект про автоматичну фіксацію порушень правил дорожнього руху, який передбачає, зокрема, покарання за порушення швидкісного режиму.
КИЇВ. 18 грудня. УНН. Новим автомобілям у Євросоюзі до 2030 року необхідно скоротити викиди вуглекислого газу на 37,5% у порівнянні з рівнем 2021 року. До такої позиції представники Єврокомісії, Європарламенту, а також країн - учасниць ЄС прийшли під час переговорів у Брюсселі в понеділок, передає УНН з посиланням на...
КИЇВ. 30 жовтня. УНН. На 7 ділянках столичних вулиць з 1 листопада до 1 квітня наступного року скасовується дозвіл на швидкість руху у 80 км/год та встановлюється обмеження до 50 км/год. Про це повідомили в Департаменті транспортної інфраструктури КМДА, передає УНН.
У світлі економічної ситуації в Україні, ми не стали аналізувати і заглиблюватися в причини зростання гривні і падіння долара. Ми вирішили поспостерігати, як імпортери реагують на коливання валюти, і чи є для українського покупця в цьому плюс.