В ЄС за рік зросла кількість неврегульованих мігрантів та шукачів притулку з України
2019-06-11 14:32
КИЇВ. 11 червня. УНН. За кількістю неврегульованих мігрантів та шукачів притулку з України на території ЄС у 2018 році зафіксовано зростання. Про це повідомили в прес-службі ГО \"Європа без бар’єрів\", передає УНН.
Для депортації 11 українців, яким відмовили в наданні притулку у федеральній землі Баварія, баварський уряд зафрахтував літак. Він доставив депортованих з Мюнхена до Києва.
КИЇВ. 9 жовтня. УНН. Влада німецької федеральної землі Баварія вислала додому 11 громадян України, що прагнули отримати політичний притулок в Німеччині. Про це в вівторок, 9 жовтня, повідомив офіційний речник баварського відомства з питань надання притулку та повернення на батьківщину, пише DW з посиланням на агенцію новин dpa, передає...
КИЇВ. 19 лютого. УНН. У 2019 році Державна прикордонна служба виявила на 10% більше незаконних мігрантів, які намагались у незаконний спосіб перетнути кордон, ніж у 2018 році. Про це повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу ДПСУ.
У другому кварталі цього року в Євросоюзі було подано на 68 відсотків менше заяв на отримання притулку, ніж за аналогічний період минулого року. Найбільше серед шукачів притулку сирійців.
КИЇВ. 29 жовтня. УНН. Кількість трудових мігрантів з України в Естонії за рік збільшилася вдвічі. Про це повідомляє УНН з посиланням на естонський ресурс ERR.
КИЇВ. 11 червня. УНН. З початку запровадження безвізового режиму в 2017 році в країнах ЄС було затримано майже 32 тисячі неврегульованих мігрантів з України. Про це розповіла під час прес-конференції \"Річниця безвізу: статистика, тенденції, стратегія\" виконавчий директор ГО \"Європа без бар’єрів\" Ірина Сушко, передає...
У німецького уряду немає можливостей для прийому біженців у рамках \"програми переселення\" через пандемію. Водночас ФРН та Франція готові збільшити гуманітарну допомогу для біженців у Туреччині.
В Україні діють заходи щодо запобігання поширенню епідемії коронавірусу й припинено діяльність кафе, барів, ресторанів, тренажерних залів тощо, внаслідок чого за перші 12 днів карантину (12-23 березня) кількість шукачів зросла майже на 60% порівняно з аналогічним періодом у лютому, повідомляє Міжнародний кадровий портал hh.ua.
За перші чотири місяці 2019 року понад 206 тисяч осіб подали клопотання про надання притулку на території ЄС. Найбільше заяв - від жителів Сирії, Венесуели та Афганістану.
У 2018 році країни ОЕСР отримали на 35 відсотків менше заяв від шукачів притулку, ніж роком раніше. Водночас потік трудових мігрантів до цих країн зростає. Одна з топ-країн для пошуку роботи - Польща.
КИЇВ. 19 березня. УНН. Через пандемію коронавірусу Німеччина припиняє приймати шукачів притулку в рамках так званої \"програми переселення\". Про це повідомляє УНН з посиланням на DW.
КИЇВ. 25 вересня. УНН. Кількість запитів на надання притулку в країнах ЄС у другому кварталі 2018 року зросло на чотири відсотки в порівнянні з першим кварталом, передає УНН з посиланням на Anadolu.
КИЇВ. 4 травня. УНН. Грецька влада вирішила перевезти на материк з переповненого табору біженців “Морія”, що на острові Лесбос, сотні шукачів притулку, щоб не допустити їхнього зараження коронавірусом. За даними поліції, в неділю, 3 травня, дві групи особливо вразливих біженців загальною кількістю 392 особи повинні залишити острів...
Потік іноземців, які прибувають у Литву, стрімко збільшується - головним чином за рахунок громадян України і Білорусі, які стають власниками тимчасової посвідки на проживання.