КИЇВ. 2 вересня. УНН. Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук окреслив необхідний рівень економічного зростання – 5-7%. Про це він сказав у ефірі \"Свободи слова\", передає УНН.
Економічна політика Україні має й надалі зосереджуватися на підтриманні макроекономічної стабільності з одночасним створенням умов для пришвидшення економічного зростання. Про це йдеться в заяві керівника місії Міжнародного валютного фонду (МВФ) Рона ван Родена за підсумками візиту до Києва 12-26
Як зазначається в заяві, макроекономічна стабільність є необхідною умовою для досягнення...
КИЇВ. 27 вересня. УНН. Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) за підсумками візиту до Києва дійшла висновку, що пришвидшення економічного зростання в Україні, зокрема, буде залежати від реалізації амбітних реформ на підтримку переходу України до повноцінної ринкової економіки. Про це йдеться в заяві керівника місії Рона ван Родена, передає УНН...
КИЇВ. 17 січня. УНН. Зараз Україна має всі передумови для економічного зростання в наступні декілька років. З такою заявою виступив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук на презентації Стратегії розвитку фінансового сектору до 2025 року. Про це пише УНН із посиланням на Урядовий портал.
У 2019 році в Україні прогнозується зростання економіки на рівні 2,7%, і щоб прискорити ці темпи, потрібен швидкий прогрес у реалізації ключових структурних реформ. При збереженні наявних темпів країні знадобиться понад 50 років, аби досягти рівня доходів сьогоднішньої Польщі.
Президент України Володимир Зеленський провів нараду з пріоритетних питань, які стоять на порядку денному перед українською владою в 2021 році, й обговорив дорожню карту їх вирішення.
КИЇВ. 14 серпня. УНН. З 2021 року в Україні прогнозується поступове прискорення економічного зростання та формування якісного підґрунтя для економічного розвитку. Про це йдеться у оприлюдненому прогнозі економічного і соціального розвитку України на 2021-2023 роки, передає УНН із посиланням на пресслужбу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.
Контракти на постачання та транзит російського газу, укладені у 2009 році, призвели до того, що економіка України не зростала, а Газпрому перераховували десятки мільярдів доларів щороку.