Група ADP, національний французький оператор аеропортів, почала тестувати в аеропорту Шарля де Голля технологію розпізнавання облич для боротьби з чергами на пунктах контролю для прибуваючих пасажирів.
Одна з найбільш популярних у світі соціальних мереж, платформа Facebook, припинить використання технології розпізнавання облич на фото та відео користувачів з міркувань конфіденційності.
Незабаром для здійснення покупки не потрібна буде навіть платіжна карта. Японська фінансова група Sumitomo Mitsui Financial Group (SMFG) планує тестувати технологію розпізнавання облич для оплати покупок. У тестових випробуваннях, які пройдуть в 2017 році, будуть брати участь роздрібні партнери японської...
Федеральний суд в Каліфорнії в понеділок вирішив, що Фейсбуку можна пред’явити колективний позов за використання технології розпізнавання облич без згоди на це користувачів.
Пошуковик Baidu, який нерідко називають китайським Google, запустив з KFC China (китайська філія міжнародної мережі ресторанів громадського харчування, що спеціалізується на стравах з курки) новий проект - — «розумний» ресторан в...
Спрямований звук – це технологія, що дозволяє направляти звук в необхідну точку так, що його буде чутно тільки тому, хто перебуває в цій точці. А ті, хто стоять поруч, поза зоною, його чути не будуть. Цю технологію використала в своїй рекламній кампанії ТМ «Боржомі». «Боржомі» використовував спрямований звук одночасно у великих супермаркетах у п’яти містах...
Китайська компанія Watrix розробила нову систему для «розпізнавання ходи», яка здатна розпізнавати людей на досить великій відстані (до 50 метрів) на підставі того, як вони йдуть.
КИЇВ. 8 вересня. УНН. Компанія та однойменна соціальна мережа Facebook планує виділити 10 мільйонів доларів на конкурс з розробки технології, що буде допомогати розпізнавати діпфейки на відео та зображеннях. Про це повідомляє УНН із посиланням на Tech Crunch.
У Inventec Appliances розповіли, що «розумні» динаміки наступного покоління, цілком можливо, зможуть розпізнавати не тільки голосові команди, а й зображення.