Приватизація запланована на поточний рік. Представники ЄБРР і Фонду державного майна вже обговорили ситуацію на Одеському припортовому заводі та Pericles Global Advisory.
КИЇВ. 11 червня. УНН. Фонд державного майна України видав 22 накази про прийняття рішень про приватизацію по об’єктах з переліку об’єктів великої приватизації. Про це повідомив у Facebook керівник ФДМУ Віталій Трубаров, передає...
Політичний курс на приватизацію залишається в Україні незмінним, але до стабілізації ситуації держпідприємства і об\'єкти великої приватизації не будуть виставлятися на аукціони.
Фонд державного майна виграв касацію, яка розблокувала затвердження Кабінетом міністрів інвестиційних радників на Одеський припортовий завод, вугільну компанію \"Краснолиманська\", завод \"Електроважмаш\", \"Індар\" та Об’єднану гірничо-хімічну компанію. Про це повідомив в.о. голови Фонду державного майна Віталій Трубаров на своїй сторінці у Facebook...
Прем’єр прогнозує спротив намаганням влади провести прозорі аукціони з продажу спецдозволів на користування надрами, а також попереджає про можливий спротив проведенню великої приватизації.
КИЇВ. 10 липня. УНН. Касаційний апеляційний суд у складі Верховного Суду скасував рішення судів нижчих інстанцій, що фактично на рік заблокувало процес великої приватизації, забороняючи уряду затверджувати відібраних інвестиційних радників. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив керівник Фонду державного майна України Віталій Трубаров, передає УНН.
Президент Володимир Зеленський анонсував велику приватизацію. Про це він заявив на зустрічі з віце-президентом Світового банку з питань регіону Європи та Центральної Азії Сірілом Мюллером, повідомляє прес-служба Адміністрації президента.
Президент заявив, що уже скасовано понад 160 указів, які створювали тиск на бізнес, та повідомив про підготовку великої приватизації...
КИЇВ. 11 серпня. УНН. Найбільше держпідприємство \"Українське Дунайське пароплавство\" заявило про амбітні цілі - відродити річковий флот, повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу ДП.
КИЇВ. 18 серпня. УНН. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), впроваджуючи методологію RAB-тарифу з двома базами активів та низькою ставкою доходності на стару базу, штучно створює умови, за якими вартість обленерго буде знецінена і їх можна буде приватизувати за зниженою вартістю. Таку думку на своїй сторінці у Facebook...