КИЇВ. 30 вересня. УНН. На Донеччині викрито мережу “ботоферм”, яка розповсюджувала фейкові новини про місцеві вибори. Про це повідомили у пресцентрі прокуратури Донецької області, передає УНН.
Послуги \"ботоферм\" надавалися з метою інспірації соціальних конфліктів, поширення неправдивої інформації про політичних діячів і для підбурювання до протестів.
КИЇВ. 27 березня. УНН. СБУ викрила у Львові місцеву мешканку, яка розміщувала в інтернеті фейкову інформацію про розповсюдження COVID-19 та закликала до створення \"Новоросії\". Про це повідомляє УНН із посиланням на пресцентр СБУ.
КИЇВ. 28 березня. УНН. Служба безпеки України з початку війни, яку розпочала росія, ліквідувала 5 ворожих ботоферм потужністю понад 100 тис. фейкових акаунтів. Про це УНН повідомляє з посиланням на СБУ.
Організатори ботоферм здійснювали інформаційні \"вкидання\" і дискредитували українську владу як всередині країни, так і за її межами, зазначили в спецслужбі.
КИЇВ. 17 лютого. УНН. Правоохоронці блокувала у різних регіонах країни діяльність розгалуженої мережі \"ботоферм\", обладнання яких підтримувалось через російські онлайн-сервіси. Про це УНН повідомили у пресцентрі Служби безпеки України.
КИЇВ. 24 травня. УНН. У Житомирській області та м. Вінниці правоохоронці викрили мережу закладів, які під вивіскою реабілітаційних центрів для алко- та наркозалежних осіб незаконно утримували майже сотню людей. Затримані п’ятеро чоловіків, які обґрунтовано підозрюються в організації злочинної діяльності. Про це повідомляє прес-служба поліції області, передає УНН.
Блогерка та засновниця петербурзького журналу "Собака.ru" Вероніка Білоцерківська оголошена в розшук за статтею Кримінального кодексу РФ. Інформація про це з'явилася в базі МВС РФ.
Четверо жителів Донецької області, які входили в агентурну мережу сепаратистів, нібито регулярно передавали через акаунти в соцмережах інформацію про сили АТО.
КИЕВ. 30 сентября. УНН. В Донецкой области разоблачена сеть \"ботоферм\", которая распространяла фейковые новости о местных выборах. Об этом сообщили в пресс-центре прокуратуры Донецкой области, передает УНН.