Угорський парламент прийняв закон, згідно з яким усиновлювати дітей можуть виключно традиційні подружні пари. Самотній людині треба буде брати дозвіл влади.
КИЇВ. 11 листопада. УНН. Уряд Угорщини запропонував у вівторок поправку до конституції, яка передбачає, щоб діти виховувалися з “християнською інтерпретацією гендерних ролей”, передає УНН з посиланням на Reuters.
КИЇВ. 20 травня. УНН. Парламент Угорщини прийняв поправку до закону, яка практично ставить поза законом трансгендерів. Відповідно до цієї поправки, громадяни Угорщини не можуть протягом життя змінювати свою вказану при народженні стать. Про це повідомляє УНН з посиланням на DW.
Парламент Угорщини ухвалив закон, який скасовує можливість юридичного визнання зміни статі. Згідно з новими правилами транс- та інтерсексуали не зможуть змінити стать в офіційних документах.
КИЇВ. 26 серпня. УНН. Кабінет міністрів схвалив проект закону про приєднання України до Конвенції про захист дітей та співробітництво з питань міждержавного усиновлення, повідомляє кореспондент УНН.
КИЇВ. 1 червня. УНН. Кабінет міністрів України на сьогоднішньому засіданні ухвалив низку постанов та розпоряджень, зокрема щодо унормування усиновлення українських дітей іноземцями. Про це заявила на брифінгу уповноважена ВРУ з прав людини Людмила Денісова, передає кореспондент УНН.
Учора, 13 листопада, під час проведення головою Жидачівської райдержадміністрації Василем Татариним наради із керівниками відділів, управлінь та районних служб обговорили питання стану вирішення в районі завдань усиновлення...
КИЇВ. 1 червня. УНН. У День захисту дітей прокуратура Автономної Республіки Крим повідомляє про низку порушень з боку держави-агресора Росії щодо дітей, які проживають на окупованому півострові. Про це йдеться на сторінці прокуратури у Facebook, передає УНН.
КИЇВ. 7 листопада. УНН. У Шотландії вступив в силу закон, що забороняє шльопати дітей, повідомляє в суботу, 7 листопада, онлайн-видання Express and Star, передає УНН із посиланням на DW. Цей закон був схвалений шотландським парламентом минулого року.
Шотландські батьки і опікуни тепер законодавчо не мають права піднімати руку на дитину. Країна стала першою в Сполученому Королівстві, яка прийняла офіційно таку заборону.